google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 15:12 Bu haber 2598 kez okundu
 
GÜNEY, “CHP ZONGULDAK’TA İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLAYACAK”
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak İl Başkanlığı tarafından, partinin Gençlik kolları üyeleri ile birlikte kahvaltı programı düzenlendi.
SİYASET Haberi
GÜNEY, “CHP ZONGULDAK’TA İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLAYACAK”

Maden Mühendisleri Odası Salonu’nda gerçekleştirilen kaynaşma, dayanışma kahvaltısına; CHP il Başkanı Hakkı Güney, CHP il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
16 Şubat tarihinde yapılacak il kongresinin ardından iktidar yürüyüşüne Zonguldak’tan başlayacaklarını belirten CHP il Başkanı Güney kahvaltıda şunları söyledi.
“BİZ DE BURALARA GENÇLİK KOLLARIMIZDAN GELDİK”
“CHP Gençlik Kollarının kahvaltı etkinliğini tüm ilçelerdeki genç arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte Gençlik kollarımızın da bir seçimi olacak ve Gençlik kolları başkanı seçilecek. Biz de buralara gençlik kollarımızdan geldik. Bu birliktelik partimiz için güzel etkinliklerdir. Arkadaşlarımızın hepsi Cumhuriyet Halk Partimizin iktidar yürüyüşü için çok yoğun çalışıyorlar. Kendilerini kutluyorum ve onlara hep Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yol arkadaşları diyorum. Bu da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor. Ben inanıyorum ki Zonguldak’ta bu değerli kardeşlerim Cumhuriyet Halk Partisini iyi yerlere getirecek. Kendileri ile gurur duyuyor ve teşekkür ediyorum. Ben bir abi olarak her zaman onların yanındayım. 16 Şubat’ta il kongremiz var. Kongremizden sonrada Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak’ta iktidar yürüyüşüne başlayacak. Kongremizin tüm aday arkadaşlarıma, partimizin üyelerine, ülkemize ve şehrimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜNEY,, “CHP, ZONGULDAK’TA, İKTİDAR, YÜRÜYÜŞÜNE, BAŞLAYACAK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı