0
Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 18:00 Bu haber 1760 kez okundu
 
Haber yaptık, önlem aldılar!
Zonguldak’taki güzel yapılan işlere “güzel oldu” diyoruz, yanlış ve hatalı işleri de eleştiriyoruz. Kamuoyunu bilgilendirmek, yanlışların da yetkili makamların görmesi adına dillendiriyoruz. Basın olarak kamuoyu görevini yapmaya çalışıyoruz.
GÜNDEM Haberi
Haber yaptık, önlem aldılar!

Zonguldak’taki güzel yapılan işlere “güzel oldu” diyoruz, yanlış ve hatalı işleri de eleştiriyoruz. 
Kamuoyunu bilgilendirmek, yanlışların da yetkili makamların görmesi adına dillendiriyoruz. Basın olarak kamuoyu görevini yapmaya çalışıyoruz. 
Zonguldak’ta her yapılan iş ve hizmet eleştirilmeyecek diye bir durum da söz konusu değil. Özellikle de, aylardır devam eden Uğur Mumcu kavşağındaki çalışmalar sırasında belki unutuldu, belki savsaklandı, belki de görmezden gelindi ama şu ana kadar her hangi bir kazanın da olmaması tesadüf ya da şans olarak da değerlendirilebilir.
Uğur Mumcu kavşağındaki hemzemin geçit üzerindeki yaklaşık 2 metrelik bur boşluk vardı ve bu boşluğu insanların düşüp yaralanmaması adına yaptığımız “Sakın ola ki düşmeyin” başlıklı haberimiz üzerine yetkililer bu alan çevresine bantlı önlem alarak, vatandaşların bu bölgeden geçmemeleri konusunda geçici de olsa çevreye bant çekerek her hangi bir kazanın önüne geçmiş oldular. 
Yaptığımız bu haberdeki niyetimiz gayet açık ve nettir; biz burada hiçbir kişinin bu boşluğa düşüp yaralanmaması yetkilileri duyarlılığa çağırmıştık. Amacımız kimseyi eleştirmek değil, yapılan çalışmaların daha düzgün yapılması ve vatandaşların sağlığını da dikkate alarak yaptığımız bu haber sonrası yetkililerin bu bölgeye pansuman tedbir de olsa, bantlı bir önlem de olsa alınan önlemin önemi özellikle de vatandaşlar için önemliydi. Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haber, yaptık,, önlem, aldılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı