google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 16:31 Bu haber 1224 kez okundu
 
HAKEM ÇELİK’TEN TAKDİRLİK HAREKET
SPOR Haberi
HAKEM ÇELİK’TEN TAKDİRLİK HAREKET

Alaplı Belediyespor-Çaycumaspor maçında yardımcı hakem olarak görev yapan Eren Ferhat Çelik ile Çaycumaspor Teknik Direktörü Doğukan Kasapoğlu arasında yaşanan tartışmanın ardından adli mercilere taşınan olay tatlıya bağlandı.

Zonguldak Süper Amatör Lig’de 15 Mart 2020 tarihinde oynanan Alaplı Belediyespor-Çaycumaspor maçındabir pozisyon gereği tartışma yaşanmış ve tartışmanın ardından Hakem Eren Ferhat Çelik, Doğukan Kasapoğlu’nu şikâyet ederek olayı adli mercilere taşımıştı. Gerçekleşen mahkemede Eren Ferhat Çelik, Doğukan Kasapoğlu’nun LÖSEV’e bağış yapmasının yanı sıra basın yolu ile özür dilemesi halinde davasından vazgeçeceğini beyan etti. Yaşananlardan üzüntü duyan Çaycumaspor Teknik Sorumlusu Doğukan Kasapoğlu ise önce LÖSEV’e bağışta bulundu, ardından basın yolu ile Eren Ferhat Çelik’ten özür diledi. Eren Ferhat Çelik’in bu davranışı spor camiasının takdirini topladı.

Çaycumaspor Teknik Sorumlusu Doğukan Kasapoğlu’nun özür mesajı şöyle: “15.03.2020 tarihinde oynadığımız Alaplı Belediyespor maçının yan hakemi olan Eren Ferhat Çelik hocamızla maç sonunda yaşanmasını istemediğimiz gerginlikten ötürü kulübüm ve şahsım adına kendisinden ve hakem camiasından özür dilerim.”

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAKEM, ÇELİK’TEN, TAKDİRLİK, HAREKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı