google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 08:10 Bu haber 3903 kez okundu
 
Halk çukurun faturasını CHP’ye kesti
GÜNDEM Haberi
Halk çukurun faturasını CHP’ye kesti

Bazı belediyeler çok kısa sürede alt geçit, kavşak gibi büyük hizmetlere imza atarken Zonguldak Belediyesi açtığı çukuru iki günde kapatamadı. Vatandaş ‘CHP zihniyeti’ diyerek çukur faturasını CHP’ye kesti. 
Çukur nedeniyle yaya trafiğini kapatıldı. Halk canını tehlikeye atarak kara yolundan yürümek zorunda kaldı. Çukuru gören yüzlerce vatandaş “ Böyle belediyecilik anlayışı olmaz diyerek tepki gösterdiler. 

Muhammet KARAPINAR 

Zonguldak’ın en işlik caddesi Gazipaşa caddesinde açılan çukur iki gündür vatandaşları zor durumda bıraktı. Güvenlik önlemi alınmadan açılan çukur küçük çocuklar ve yaşlılar için tehlike oluşturdu. Tekerlekli sandalye ile giden yaşlılar ve çocuk arabaları karayolunu kullanmak zorunda kaldılar. Çukur nedeniyle canlarını tehlikeye atmak zorunda kalan vatandaşlar hem belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Cumhuriyet Halk Partisini eleştirdiler. 121. Yılda böyle bir hizmeti hak etmediklerini söyleyen vatandaşlar, “ Bazı belediyeler iki günde alt, üst geçit ve kavşak yapıyor. Bizim belediye açtığı çukuru iki günde kapatamadı. Bu çukurun kapatılması için mutlaka bir kazada can mı verilmesi gerekiyor diyerek tepki gösterdiler. 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halk, çukurun, faturasını, CHP’ye, kesti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı