Haber Detayı
07 Ocak 2017 - Cumartesi 08:50 Bu haber 2237 kez okundu
 
Hatalarını anladılar
Zonguldak Belediyesi Ocak ayı ilk meclis toplantısında meclis üyelerinin tartışmaya girmesi ve üsluplarını bozması yönünde basında yapılan eleştirilerin ardından Belediye Meclis üyeleri hatalarını anlayarak, basın önünde kamuoyundan özür dilediler.
GÜNDEM Haberi
Hatalarını anladılar

Zonguldak Belediye Meclisi Ocak ayı ikinci birleşiminin tamamlanmasının ardından AK Parti Grup başkanı Abdullah Karagüzel söz alarak; “Geçtiğimiz hafta katı atık münasebetiyle yaptığımız tartışmalarda biraz haddi aşarak gerek Mehmet kardeşime gerekse Süleyman ağabeye ters bir cevap verdim. Kendilerine özür diliyorum” dedi.

CHP Grup başkanı Mehmet İzzet Türkçelik ise; “Özür dilemekte bir erdemliktir. İnsanlar sinirle veya o günkü ortamda yanlış kelimeler kullanabilirler. Önemli olan biz Zonguldak Belediye Meclisi’ne yakışır bir hitap tarzıyla, yakışır söylemlerle Zonguldak halkının rehaveti açısından buranın bir kutsallığını hep birlikte yaparsak sanıyorum birlik ve bütünlük içinde daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Hepimiz söylemlerimize bundan sonra dikkat edelim ve milat olsun. Ben arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber: Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hatalarını, anladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı