HEDEF YİNE ‘ZİRVE’ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
05 Aralık 2019 - Perşembe 17:05 Bu haber 1736 kez okundu
 
HEDEF YİNE ‘ZİRVE’
Başarıları ile adlarından söz ettiren Zonguldaklı Milli sporcular Melike Malkoç ve Doğukan Kilcioğlu, Ocak ayında İstanbul'da yapılacak olan olimpik deneme yarışlarını hazırlıklarına ara vermeden devam ediyorlar.
SPOR Haberi
HEDEF YİNE ‘ZİRVE’

Zonguldak'ta Antrenör ve Beden Eğitimi Öğretmeni Utku Duman’ın tavsiyesiyle atletizme başlayan ve elde ettikleri başarılarla adlarından söz ettiren milli sporcular Melike Malkoç ve Doğukan Kilcioğlu, yeni başarılara imza atmak için çalışmalarına devam ediyor. Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda günde çift antrenman yaparak hazırlıklarını sürdüren milli engel sporcusu Doğukan Kilcioğlu ve milli sporcu Melike Malkoç, Fenerbahçe forması altında 4-5 Ocak tarihleri arasında İstanbul Ataköy Atletizm pistinde yapılacak Salon Olimpik Deneme Yarışları’na katılacaklar.

DUMAN: “ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYORUZ”

Zonguldaklı milli atletizm antrenör Utku Duman, yeni sezon hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürdüklerini söyleyerek, ''Yeni sezon hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu sezon sporcularımız birlikte güzel bir sezon geçireceğimizi düşünüyoruz. Önümüzde olimpik deneme yarışları var. İlk olarak orada Doğukan Kilcioğlu, 8.15 ve milli engel sporcusu Melike Malkoç ise 7.55 koşarak en iyi derecesini koşmayı planlıyor. Ardından da Şubat ayında Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek şampiyonluk hedefliyoruz. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Sezonun ilk yarışında milli engel sporcusu Doğukan Kilcioğlu 8.15 ve milli engel atlet Melike Malkoç ise 7.55 koşarak en iyi derecesini koşmayı planlıyor.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: HEDEF, YİNE, ‘ZİRVE’,
Yorumlar
Haber Yazılımı