İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kahve Madeni’nde sürpriz teklif
Haber Detayı
17 Temmuz 2017 - Pazartesi 11:42 Bu haber 2163 kez okundu
 
‘Hep birlikte hizmet edeceğiz’
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, iade-i ziyaretlerine Zonguldak Belediyesi’nden başladı. Başkan Akdemir’i ziyaret eden Vali Çınar, tüm kurumlarla birlikte Zonguldak’a hizmet etmek istediklerini söyledi.
YAŞAM Haberi
‘Hep birlikte hizmet edeceğiz’

Çetin ÖZDEMİR
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.
Valiler kararnamesi ile Ramazan Bayramı öncesinde Bitlis Valiliği’nden, Zonguldak Valiliği’ne atanan Ahmet Çınar iade-i ziyaretlere başladı.
Ziyaretlerine ilk olarak Zonguldak Belediyesi’nden başladığını belirten Vali Ahmet Çınar, dün sabah saatlerinde geldiği Zonguldak Belediyesi’nde Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Belediye daire müdürleri tarafından karşılandı.
Belediye binası girişinde karşılanan Vali Ahmet Çınar’a, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tarafından bir buket çiçek takdim edildi.
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Vali Ahmet Çınar’ın Zonguldak için bir kazanç olduğunu ifade ederek, birlikte güzel çalışmalar yapacaklarını söyledi.
AKDEMİR: SAYIN VALİMİZ GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR İNSAN
Vali Ahmet Çınar’ın Zonguldak adına desteklerini beklediklerini vurgulayan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir,  “Sayın Valimizin ziyareti bizleri gerçekten onurlandırdı. Ben kendisine yürekten teşekkürlerimi arz ediyorum. Sayın Valimiz gerçekten mükemmel bir insan, mükemmeliyeti bir defa devlet terbiyesi yüreğinde son derece hmiş, vatan ve millet sevgisini de son derece yüreğinde hmiş artı çalışanlarını çok iyi dinleyen, yorumlayan ve hemen gerektiğinde olması gerekenleri yerine getirmek gibi rolü onda gördüm. Gerçekten bu çok önemli vasıflardan bir tanesidir. Ben bu anlamda da Sayın Valime Zonguldak’a atanması dolayısıyla Zonguldak da kazanmıştır diye söyleyebilirim, söyleyeceğim.  İnşallah Allah sağlık verirse bizlere beraber güzel çalışma imkanları yaratmış olacağız. Kendisinin tabi büyük desteklerini bekliyorum ki olacaktır diye düşünüyorum. Bu anlamda, tekrar kendisine Zonguldak ilimize hoş geldiniz der, güzel çalışmalarını nasıl Çanakkale’de, Bitlis’te ve diğer yerlerde de yürütmüşse Zonguldak’ta da yürütecektir diyorum ve üstün başarılarının kendisi ile birlikte daim olsun diyorum” dedi.


ÇINAR: ÖNEMLİ OLAN BİZİM İYİ NİYETLE ZONGULDAKLILARA HİZMET ETMEMİZDİR
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ise, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in kendisini çok güzel bir şekilde karşıladığını ifade ederek, hep birlikte Zonguldak’a ve Zonguldaklılara hizmet edip, güzel çalışmalar yapacaklarını belirterek, “Ben de Sayın başkanımıza bu güzel sözleri için gerçekten çok teşekkür ederim. Nezaket, kendilerinin her haliyle ve bütün Zonguldaklıların çok yakından bildiği bir vasfı Sayın başkanımızın hem geçmişteki eğitimciliği, devlet terbiyesinden bahsetti ben bunu ziyadesiyle kendilerinden de gördüm bu yüzden ayrıca mutlu oldum.  Zaman ilerliyor artık günler geçiyor Zonguldak’ta göreve başladık. Bana ziyaretler evet hala devam ediyor ama ben artık ilgili birimlerimizi, kurumlarımızı ziyarete başladım, Bunun ilki de belediyemiz oldu. Belediyemizin olması çok normal. Çünkü bu şehrin en büyük ve hem seçilmiş organı, başkanı olarak hem de hizmet, yetki  halkla temas anlamında en büyük mahalli idareler birimi olan Belediyemizi ziyaret gerçekleştirdim. Önemli olan bizim iyi niyetle Zonguldaklılara hizmet etmemizdir ve sadece iyi niyet de yetmiyor, emeği, çabayı samimiyetle artırmak, büyütmek gerekirken çağın gereklerine uygun olarak koordinasyon da bir o kadar önem arz ediyor. Biz o şekilde, her zaman söylüyorum Zonguldaklılara bütün birimler, kurumlar hep birlikte hizmet edeceğiz belediyemizle birlikte elbette koordine halinde elimizden ne gelirse daha iyisini, daha güzelini yapmak için gayret edeceğiz.  Ben çok teşekkür ediyorum, beni bütün idare birimleri, müdür arkadaşlarla birlikte karşıladılar kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ile Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, bir süre sohbet ederek Zonguldak’ın genel yapısı ve yapılacak projeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.  
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Hep, birlikte, hizmet, edeceğiz’,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı