“HER GEÇEN GÜN ÇIRPINDIKÇA BATIYORSUN” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
23 Kasım 2020 - Pazartesi 16:00 Bu haber 1535 kez okundu
 
“HER GEÇEN GÜN ÇIRPINDIKÇA BATIYORSUN”
SPOR Haberi
“HER GEÇEN GÜN ÇIRPINDIKÇA BATIYORSUN”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’la bu sezon başında anlaşan ancak bugün ekibi ile birlikte yönetime istifasını sunan Mustafa Dalcı, istifasının gerekçelerini anlattı. Geldiği günden itibaren şehrin takıma sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Dalcı, “Camianın önünü açmak lazım. Zarar veriyoruz çünkü. Kendimize de onlara da…” dedi.

“ZARAR VERİYORUZ”

Zonguldak Kömürspor’da yaşanılan ayrılığın kendilerini de üzdüğünü söyleyen Dalcı, “Şartlar bazen bunu gerektiriyor. Dayanılmaz hale geldi. Her geçen gün çırpındıkça batıyorsun. Önümüzü görebilsek mücadeleye devam edeceğiz de, keşke olumlu bir şey olsa da kalabilsek. Şunu da biliyorum ki, yönetimde olsa bir şeyler ellerinden geleni yapacaklar. Onlarda da yok. Camianın önünü açmak lazım. Zarar veriyoruz çünkü. Kendimize de onlara da…” dedi.

“BU İNSANLAR GELİYOR AMA NEDEN GİDİYOR?”

Sezon başında yaptığı açıklamada ‘Biz buraya imkânları bile bile geldik.’ şeklinde ifadeler kullanan Mustafa Dalcı, sonraki haftalarda ‘Bu kadar da kötüsünü beklemiyorduk’ şeklinde konuşmuştu. Bu cümleyi bir kez daha dile getiren Dalcı, “Bize başta farklı şeyler söylendi. İmkan yokmuş ki hiçbir şekilde. Bir antrenmana gitmek 1 saat. Konsantrasyon, yemek, para, pul… Hangi birini söyleyeyim? Oyuncular yavaş yavaş bazı şeylerden şikâyet etmeye başladılar. O tarz oyuncuları ben nasıl motive edeyim? Sahada onlardan nasıl performans alayım? Yalan söyleyecek bir insan değiliz. Neyse o!  Bazı şeylere dikkat çekmek lazım. Bu insanlar geliyor ama neden gidiyor? Buradaki insanların sahip çıkması lazımdı. Biz bunu göremedik.

İstifasını geri çekme gibi bir durumu olmadığını vurgulayan Dalcı, “Biz kararımızı aldık. Sağ olsun yönetimde bu konuda bize zorluk çıkarmadı. Teknik ekibimle birlikte ayrılma kararı aldık.” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “HER, GEÇEN, GÜN, ÇIRPINDIKÇA, BATIYORSUN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı