0
Haber Detayı
07 Aralık 2015 - Pazartesi 08:58 Bu haber 1916 kez okundu
 
‘Her şey Zonguldak halkı için’
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İncivez Mahallesi Aydoğmuş Sokak’ta tamamlanan parke yol çalışmalarını inceledi.
GÜNDEM Haberi
‘Her şey Zonguldak halkı için’

Zonguldak halkına verdikleri sözleri yerine getirmek için gece gündüz mücadele verdiklerini belirten Akdemir,  “ İnşallah Zonguldak’ı halkımızın özlediği, beklediği alanlar yaratmaya çalışacağız, her şey Zonguldak halkı için. Vatandaşlarımız da memnun. Böyle güzel çalışmalar ortaya çıktığı zaman biz de memnun oluyoruz. Benim özellikle Zonguldak’a bir vefa borcum var ve bu vefa borcumu en iyi bir şekilde ödemek istiyorum”

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Cumartesi günü İncivez Mahallesi Aydoğmuş Sokak’ta tamamlanan parke yol çalışmalarını inceledi.

Zonguldak Belediyesi Daire müdürleri ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte İncivez’deki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, bu tür çalışmaların tüm mahallelerde yapıldığını ve güzel çalışmalar ortaya çıktığında ise mutlu olduklarını söyledi.

İncivez Mahallesi muhtarı Hüseyin Cevher, özellikle İncivez Mahallesi’ndeki çalışmalar ile ilgili Başkan Muharrem Akdemir ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Cevher yaptığı konuşmada, “Başkanımız burayı planlamaya aldı, Fen İşleri Müdürümle beraber geldiler burada incelediler mahalle adına kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

AKDEMİR: VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Zonguldak’ta 19 Mahalle ve kent merkezinde birçok alanda çalışmaların devam ettiğini ve daha güzel bir Zonguldak yaratmak için mücadele ettiklerini belirten Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise,  “Öncelikle halkımıza teşekkür ediyoruz. Yaptığımız planlamalar içerisinde tabii ki mahalle çalışmalarımız çok önemli. Değerli muhtarımız da halkla olan köprüyü çok güzel bir şekilde yerine getiriyor. Mahallenin ihtiyaçlarını, sıkıntılarını dile getiriyor mahalle adına. Biz de geldik, gördük teknik arkadaşlarımızla burada ne olması gerektiğini beraberce inceledik, verdiğimiz sözü yerine getirdik. Bizler sözümüzün eriyiz. Hayat felsefemiz bu. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için mücadele ediyoruz. Bu mücadeleyi görevimiz devam ettiği sürece, yerine getireceğiz ve en iyisini yapmaya çalışacağız, halkımız adına. Bizler ekip olarak bir bütünüz. Hep birlikte Zonguldak adına en güzel ne ise hep birlikte yapmaya çalışacağız. Kaldı ki, hükümet kuruldu, şimdi milletvekillerimizle tekrar bir görüşme olanağımız olacak. Onlarla beraber oturup, beraberce Zonguldak’ta ne olması gerektiğini konuşacağız.  Sadece mahalleler değil tabi daha büyük işlerimiz var, onların yapılabilmesi adına milletvekillerimizle de görüşmelerimizi sağlayacağız. İnşallah Zonguldak’ı halkımızın özlediği, beklediği alanlar yaratmaya çalışacağız, her şey Zonguldak halkı için. Vatandaşlarımız da memnun. Böyle güzel çalışmalar ortaya çıktığı zaman biz de memnun oluyoruz. Benim özellikle Zonguldak’a bir vefa borcum var ve bu vefa borcumu en iyi bir şekilde ödemek istiyorum” diye konuştu.

Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Her, şey, Zonguldak, halkı, için’,
Yorumlar
Haber Yazılımı