0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
CHP’Yİ BÖLMEK KOLAY…
CHP’Yİ BÖLMEK KOLAY…
Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 17:20 Bu haber 3164 kez okundu
 
“HİZMETKÂRINIZ OLMAYA GELİYORUM”
AK Parti Karaman Belde seçim bürosunun açılışı görkemli törenle hizmete girdi. AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Servet Üstün, “Ticari gömleğimi çıkardım, siyasi gömleğimi giydim. Halkımızın hizmetinde gece, gündüz ailemle birlikte çalışacağım. Hizmetkârınız olmaya geliyorum.” dedi.
SİYASET Haberi
“HİZMETKÂRINIZ OLMAYA GELİYORUM”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “İçinize hiç kimse fitne fesat sokmasın. Karaman’ın yüzünün ak olması gereken bir beldedir” derken Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, “Servet Üstün’ün arkasında AK Parti ve dünyaya meydan okuyan Recep Tayyip Erdoğan var” dedi.

Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Karaman beldesinde AK Parti seçim bürosunu görkemli bir törenle açtı. Seçim bürosu açılışına AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, Karaman Belediye Başkan adayı Servet Üstün ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TÜRKMEN; KARAMAN’IN YÜZÜNÜN AK OLMASI GEREKEN BİR BELDEDİR

Tek amaçlarının hizmet etmek olduğu söyleyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “ Karaman bölgesi gelişmeyi hak eden en iyi yerlerden bir tanesi. Karaman Başkente giden yolun üzeri. Bakanlar geldiği zaman Karaman’da durur. AK Parti belediyeciliğini burada imar edecek olan kardeşimiz Servet Üstün’dür. Bizim hiç kimseyle bir derdiğimiz yok. Bizim derdimiz milletimize hizmet edip duasını alıp, cenneti kazanmak. Başka hiçbir gayemiz yoktur. Siz bu işi başarmışsınız. Sadece zaman bekliyoruz. İçinize hiç kimse fitne fesat sokmasın. Karaman’ın yüzünün ak olması gereken bir beldedir.” dedi. 

ÜSTÜN; BELEDİYE’NİN HİZMETLERİNİ HALKA ARZ EDECEĞİZ

Karaman’ı projeleriyle ayağa kaldıracağını ve hizmetkârınız olmaya geliyorum diyen AK Parti Karaman Belediye Başkan adayı Servet Üstün, “ Zonguldak’ın giriş kapısı olan Karaman beldemizde kreşe laflar değil hizmet üretmeliyiz. Bizim bu icraata geçmemizin tek alternatifi güçlü partimiz ve Recep Tayip Erdoğan’ın arkasında almamız gerekiyor. Geçtiğimize,  çevre komşu ülkelere baktığımızda Suriye, Irak ve Mısır’da değil seçim yapmak insanlar sokağa çıkmaktan dahi acizler. Bizim yapacağımız projelerden Zonguldak’ın giriş kapısı olan beldemizde çok çalışmamız gerekiyor. Biz Karaman’ın içinde olduğumuz için bazı şeyleri göremiyoruz ama dışarıdan gelen misafirler çok daha iyi görüyor. Beldemizde yapılması gereken bazı işler ve bizim projelerimiz var. Projelerimizden biri tarım arazilerimizi canlandırmak adına bir gölet projemiz var. Beldemize su getirmemiz lazım. Belediyemizin elektrik enerjisi kullanmadan her bahçeye su verdiğimiz zaman halkımız göç etmeden kurtulacaktır. Bulunduğumuz alan Pazar alanı, Pazar kurulduğu zaman müşterilerimizin araçlarını park edecek olanı yok. Bu alanı kapalı Pazar yeri alanına taşıyacağız ve bu alanı da sadece sosyal tesis ve park alanı olarak kullanacağız. İkinci projemiz nüfusumuzun azlığı, Zonguldak’ın nüfusunun fazla olması, yapılan yol nedeniyle Zonguldak’a 15 dakika uzaklıkta olmamızdan dolayı göç etmeye meyilli olan vatandaşları beldemizde tutmak için TOKİ yapmamız lazım. TOKİ yaptığımız zaman beldemizin nüfus artışını sağlamış olacağız. Hava ve doğal güzelliği nedeniyle karaman beldemizin teşvik alacağına inanıyorum. Biz şahsa değil halkımızın tamamına hizmet etmek için aday oldum. Karaman beldesine üniversitenin iki yıllık bir kampüsünü getirme hayalimiz var. 2009 yılındaki iki bin 600 olan nüfusumuz 2014 ve 2019 seçimlerine giderken iki bin 100’e düşmüş. Neden bu insanlar Karaman’dan gitti. İnsanların tamamen yönetim safiyetinden dolayı göçtüğünü biz biliyoruz.  Bu projeleri yapmak için gece ve gündüz çalışacağız. Ticari gömleğimi çıkardım, siyasi gömleğimi giydim. Halkımızın hizmetinde gece, gündüz ailemle birlikte varım. Bazı kişilerin evlerinin önüne kadar parke düşenmiş ama bazı kişilerin evlerinin önünde çamur var. Biz hizmetlerimizi birey olarak değil hepsini halka arz edeceğiz. Hizmetkârınız olmaya geliyorum, desteğinizi bekliyorum.” dedi.

ÇAĞLAYAN; KARAMAN ZONGULDAK’IN ANKARA’YA AÇILAN KAPISI

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, “Belediye başkan adayımıza ve teşkilatımıza destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Karaman bizim için çok önemli. Karaman Zonguldak’ın merkezin ve merkez İlçenin Ankara’ya açılan kapısıdır.  Bu kapıyı güzel bir hale getirmemiz lazım. Bu kapının Karaman’a yakışır hale gelmesi için çok çalışmamız lazım. Bütün Karaman halkını AK Partinin elçisi olmaya davet ediyorum. Bizim Karaman adayımız sizin evladınız. Servet Üstün’e sahip çıkmanızı rica ediyorum. Servet Üstün’ün arkasında AK Parti ve dünyaya meydan okuyan Recep Tayyip Erdoğan var.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “HİZMETKÂRINIZ, OLMAYA, GELİYORUM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı