HÜRFİKİR’DEN KRİTİK AÇIKLAMA: “GÜNDEMDE YOKLAR!” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
25 Kasım 2020 - Çarşamba 16:45 Bu haber 1107 kez okundu
 
HÜRFİKİR’DEN KRİTİK AÇIKLAMA: “GÜNDEMDE YOKLAR!”
SPOR Haberi
HÜRFİKİR’DEN KRİTİK AÇIKLAMA: “GÜNDEMDE YOKLAR!”

Misli.Com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’da Mustafa Dalcı’nın istifasının ardından teknik direktör arayışları sürüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, çok sayıda teknik adamla görüştüklerini ve bundan sonraki süreçte hata yapmak istemediklerini söyledi. Hürfikir belirleyecekleri ismin Zonguldak’tan da olabileceğini belirtti. Ancak Hürfikir, gündeme gelen hocalar arasında Faruk Bahadır’ın ya da Serkan Bankoğlu’nun olmadığını vurguladı.
“GELECEK HOCA DA TAKIMI TANIMIYOR”
Teknik direktör belirlerken seçici olacaklarını ifade eden Hakan Hürfikir, “Teknik adam konusunda şuanda acele karar verip, acele etmek istemiyoruz. Doğru bir seçim yapmak istiyoruz. Zaman dar, 3 günümüz var zaten Hacettepespor maçına. Şuanda gelecek hoca da takımı tanımıyor, bilmiyor. O yüzden şuanda mevcut Mustafa Hoca’nın yardımcısı Murat Hoca ve Barış Hocamız var. Hacettepe maçına bu hocalarımızla çıkacağız.” dedi.
“GÜVENİLİR OLAN BİRİSİNİ TERCİH ETMEK İSTİYORUZ”
Teknik adamlarla anlaşma konusunda kulübün şartları nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirten Hürfikir, “Özellikle görüştüğümüz birkaç hoca var. Konuyu ve şartları bildikleri için bazıları gelmek istemiyorlar. O yüzden kulübümüzün şartlarına uyan bize doğru ve güvenilir olan birisini tercih etmek istiyoruz. Bu konuda hata yapmak istemiyoruz.” dedi. 
“HOCA ZONGULDAKLI DA OLABİLİR”
Dışardan birçok teknik adamla görüştüklerini ancak Zonguldak’tan da olabileceğini belirten Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, “Zonguldaklı hocalarla çalıştık daha önceden, seçeceğimiz hoca Zonguldaklı da olabilir. Çalıştığımız hocalarla şampiyonluklarda yaşadık. Zonguldaklı olmaz diye bir kanun yok.” dedi.
“GÜNDEMİMİZE GELEN HİÇBİR ŞEY YOK”
Zonguldak Kömürspor taraftarının ısrarla takımın başında görmek istedikleri teknik adam Faruk Bahadır ve Serkan Bankoğlu konusuna da değinen Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, “Faruk Bahadır ve Serkan Bankoğlu ile ilgili olarak yönetim olarak gündemimize gelen hiçbir şey yoktur.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: HÜRFİKİR’DEN, KRİTİK, AÇIKLAMA:, “GÜNDEMDE, YOKLAR!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı