301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 17:25 Bu haber 1262 kez okundu
 
İFTAR BAHANE, FENERBAHÇE ŞAHANE
Kdz.Ereğli Genç Fenerbahçeliler üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Merhum Sefa Kalya ve Abdülsamed Karadeniz anısına düzenleneni iftar yemeğine katılım oldukça yüksek oldu.
SPOR Haberi
İFTAR BAHANE, FENERBAHÇE ŞAHANE

Kdz. Ereğli Genç Fenerbahçeliler üyeleri düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar programında birlik ve beraberlik pekiştirilerek, Fenerbahçe’nin yeni kulüp başkanlığına seçilen Ali Koç’un göreve gelmesi de coşkuyla kutlandı.

“GÜNEŞİN DOĞUŞUNU DAHA UMUTLA İSTİYORUZ”

İftar sonrası Kdz. Ereğli GFB başkanı Burak Karadeniz yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Ağabeylerim, kardeşlerim öncelikle hoş geldiniz. Rahmetli Sefa Reisimizin, daha geçen haftalarda toprağa verdiğimiz öz kardeşim Abdülsamed Karadeniz adına düzenlediğimiz bu iftar organizasyonunda aramızda bulunmanızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkür ederim. Bildiğiniz üzere 2008 yılında kurulan Kdz.Ereğli GFB grubumuz bir süre faaliyetlerini dondurmuş nihayetinde 2018 yılı başarı itibariyle tekrar aktif hale gelmiştir. Çok kısa süre içerisinde üniversite ve lise gruplarımızın katılımıyla toparlanmış, her geçen gün büyüyüp, gelişmekte ve organizasyonlarımıza bir yenisini daha eklemek Fenerbahçemizin bayrağını daha yukarı taşımak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu yolda belki çoğunuza yansımayan zorluklarla kimi zamanda engelleme istekleriyle karşılaştık. Belki farkında değilsiniz ama bunların hepsini sizlerin bu gruba sahip çıkmasıyla, katılımıyla, oluşturduğunuz güçle aştık ve aşmaya devam edeceğiz. Şimdi Fenerbahçemiz için 20 yıllık bir dönem acısıyla, tatlısıyla, her platformda baskısıyla kapandı. Güneşin doğuşunu yeni başkanımız Ali Koç sayesinde daha umutla izliyoruz. Şimdi eski heyecanımızı yeniden yeşertmeye ve yaşamaya başladık. Bundan sonra ilk organizasyonumuz ilk hedefimiz kulübümüze destek olmak amacıyla, futbol takımımızın yanında olabilmek adına Kombinelerimiz almak olacaktır. Daha sonra futbol takımımız şayet kamp yapmak üzere Topuk Yaylası Tesislerimize gelirse, orada Fenerbahçemizi karşılamak olacaktır. Bu akşam burada yanımızda bulunan, Alaplı GFB, ağabeylerimize, kardeşlerimize, tüm grup üyelerimize teşekkür ederim. Konuşmamı başkanımız Ali Koç’ un başkanlığını sanki seneler önceden müjdeleyen Rahmetli Sefa ağabeyimizin sözleriyle bitirmek istiyorum. Haklı olanın acelesi yoktur.” dedi.

 YAKILAN MESALELER MUHTEŞEM GÖRSELE DÖNÜŞTÜ

İftar sonrasında Kdz. Ereğli GFB üyeleri ve davetliler dua ederek geceyi anlamlı hale getirdiler. Daha sonra ise yakılan meşaleler muhteşem bir görsele dönüştü, yapılan tezahüratlar ise coşkuya dönüştü. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: İFTAR, BAHANE,, FENERBAHÇE, ŞAHANE,
Yorumlar
Haber Yazılımı