0
Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 12:00 Bu haber 1120 kez okundu
 
“İkinci Bayramı 24 Haziran’da yaşayacağız”
- Haberi
“İkinci Bayramı 24 Haziran’da yaşayacağız”

Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Seçim temposu içerisinde ve huzur içinde geçirdikleri Ramazan ayının ardından Bayrama girmenin ve bayram sevincini heyecanını yaşadıklarını belirtirken, Halkın oyları ve tercihleri ile ikinci bayramı 24 Haziran tarihinde millet ve Zonguldak olarak yaşayacaklarını söyledi.
Tosun açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık. Böylece Allah'a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaştık.
Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir.
Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim.
Seçim atmo5sferi içerisinde geçirdiğimiz bu Ramazan ayının ardından umutla, neşeyle eriştiğimiz Ramazan Bayramı sevincinin ve coşkusunun ardından bir hafta sonra 24 Haziran tarihinde halkımızla birlikte ikinci bayramı da yaşayacağımızdan kimsenin kuşkusu ve şüphesi olmasın.
 Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum. Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “İkinci, Bayramı, 24, Haziran’da, yaşayacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı