İL BAŞKANINDAN İLK AÇIKLAMA google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Ekim 2020 - Çarşamba 20:36 Bu haber 1392 kez okundu
 
İL BAŞKANINDAN İLK AÇIKLAMA
SİYASET Haberi
İL BAŞKANINDAN İLK AÇIKLAMA

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Hikmet Aydın,  Merkez İlçe Başkanı Hülya Özçelik’in istifası ile ilgili açıklama yaptı. 

Aydın; “İlçe Başkanımızın istifasını üzüntüyle karşıladık, bize verdiği ve sebebini açıklamayarak özel sebeplerini beyan ettiği istifa talebini bize iletmiştir” dedi. 

Merkez İlçe Başkanı Hülya Özçelik’in istifası ile ilgili İl Başkanı Aydın; “Saygıdeğer basın mensupları ve sevgili Zonguldak halkı İlçe Başkanımız Sayın Hülya Özçelik’ in bize de sürpriz olarak vermiş olduğu ani istifa kararına saygı duyuyoruz. Partimiz kurulduğundan beri halkımız için  çalışmalarımız devam ederken İlçe Başkanımızın istifasını üzüntüyle karşıladık, bize verdiği ve sebebini açıklamayarak özel sebeplerini beyan ettiği istifa talebini bize iletmistir. .Bildiğiniz üzere daha öncede böyle bir karar vermiş ve basına yansımıştır..Biz bu kararını gözden geçirmesi talebinde bulunarak istifasını geri çevirmiştik,fakat ikinci kez istifa talebini yenileyerek ve bu kararında da ısrar ederek dilekçesini İl Baskanligina teslim etmiştir..Kendisinin bu ısrarcı tavrına bizde kimsenin incinmemesi ve zarar görmemesi adina olumlu cevap vererek istifasını kabul ettik..Hülya Özçelik hanımefendiye partimize yaptığı katkılar ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz..Siyasi hayatında ve yaşantısında başarılar diliyoruz” ifadesini kullandı. Hülya Özçelik’ten boşalan Merkez İlçe Başkanlığına Perşembe günü yapılacak toplantıda kimin getirileceğine karar verileceği öğrenildi.

Haber: Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İL, BAŞKANINDAN, İLK, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı