İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILACAK google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
29 Ocak 2020 - Çarşamba 16:34 Bu haber 1905 kez okundu
 
İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILACAK
GÜNDEM Haberi
İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILACAK

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, 30-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılacak.

AK Parti’nin her ay gerçekleştirdiği İl Başkanları Toplantısı’na Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’un yanı sıra, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk da katılacak. 

“İL BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNACAĞIZ”

AK Parti Genel Merkezi’nde yapılacak toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan İl Başkanı Zeki Tosun konu ile ilgili olarak şunları söyledi;  “Perşembe ve Cuma günü İl Başkanları Toplantısı’na katılacağız. İlk toplantımız yarın saat 16.00’da Karadeniz bölgesi İl Başkanları ile Teşkilat Başkanımızın Başkanlığında bir toplantı yapılacak. Daha sonra 81 İl başkanının katıldığı bir toplantı yapacağız. Orada aylık çalışma planlarımız, kongre süreci büyük bir ihtimalle onlar değerlendirilecek. İl Başkanlarıyla görüş alış verişinde bulunacağız.  Cuma günü de, hem il Başkanları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı, Kadın ve Gençlik Kolları başkanının da katılacağı, Cumhurbaşkanımızın başkanlık ettiği Genişletilmiş il Başkanları toplantısına katılacağız. Tabi o toplantımızda, hem Bakanlarımız, hem Bakan yardımcılarımız da olacak. Bölgelerdeki yapılacak projelerle ilgili orada birinci ağızdan söyleyecekler. Bizim her ay yaptığımız bir toplantı. İnşallah bu ay da, 30-31 Ocak’ta toplantılarımızı gerçekleştireceğiz.  Toplantı sonunda şehrimize dönerek Genel merkezimizden aldığımız direktifler doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

“MİLLETVEKİLLERİMİZLE BERABER PROJELERİ TAKİP EDİYORUZ”

Kongre süreçleri ile ilgili de bilgi veren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun,  “Biliyorsunuz bizim kongre sürecimiz devam ediyor. 3 tane beldemizin kongresini tamamlamıştık. 22 Şubat’ta Alaplı, 23’ünde de Kozlu’da ilçe kongrelerimiz başlayacak. Peşinden de diğer ilçelerimizin kongrelerini yaparak Haziran ayına kadar ilçe kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Milletvekillerimizle beraber projeleri takip ediyoruz.  Zonguldak’ta yapılacak yatırımlarla ilgili Ankara’da yapılacak işlerle ilgili girişimlerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor.” diye ifade etti.

  Haber Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: İL, BAŞKANLARI, TOPLANTISINA, KATILACAK,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı