Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 16:28 Bu haber 1433 kez okundu
 
İLK DESTEK GENÇ ZONGULDAKLILAR’DAN
Her yıl Zonguldak Kömürspor’a maddi gelir elde edilmesi amacıyla gerçekleştirilen takvim projesi, bu yılda başladı. İlk takvim, her zaman Zonguldak Kömürspor’un yanında olan taraftar grubu Genç Zonguldaklılardan geldi.
SPOR Haberi
İLK DESTEK GENÇ ZONGULDAKLILAR’DAN

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner tarafından her yıl Kömürspor’a maddi gelir sağlamak amacıyla gerçekleştirilen takvim projesi, bu yılda başladı. Toplamda 3 Bin 500 adet bastırılan yeni yıl takvimleri 30 TL’den satılacak. Takvim projesine bu yıl ilk destek tribünün sesi Genç Zonguldaklılar’dan geldi.  Zonguldak Kömürspor’un taraftar grubu Genç Zonguldak tribün liderleri, Gökhan Çüteli, Taner Arslantürk ve Hakan Tav, bugün yeni yıl takvimlerinden alarak destek verdiler.

“GÜCÜMÜZ DOĞRULTUSUNDA DESTEK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Genç Zonguldaklılar taraftar grubu tribün lideri Gökhan Çüteli, ellerinden geldiği kadar Kömürspor’a destek olmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Biliyorsunuz ki ilk madenci formasını da biz aldık. 25 senedir bu tribünlerin içerisindeyiz. Elimizden geldiği kadar Zonguldak Kömürspor’a destek olmaya çalışıyoruz. Şuanda da gelen takvimlerden ilk takvimi biz aldık. Kamuoyunda şöyle bir şey çıkıyor; taraftar destek olmuyor. Öyle bir şey yok. Bizler gücümüz doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Piyasadan da şunu istiyoruz. Takımın bu zor günlerinde Herkesin maddi açıdan destek vermesini istiyoruz. Tabi ki esnafımızda ticari açıdan sıkıntı da ama herkes elinden geldiğince Kömürspor’a destek versin. Biz girişimi yaptık. Herkesin takıma sahip çıkıp destek olmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLK, DESTEK, GENÇ, ZONGULDAKLILAR’DAN, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı