“İLK HEDEF LİGE İYİ BAŞLAMAK VE PLAY-OFF”
Haber
15 Temmuz 2021 - Perşembe 12:42 Bu haber 1573 kez okundu
 
“İLK HEDEF LİGE İYİ BAŞLAMAK VE PLAY-OFF”
Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un yönetim kurulu üyeleri Muhammet Cüntay ve Güray Topal, kulübün önceki başkanı Süleyman Caner’i makamında ziyaret ederek çiçek ve plaket takdim ettiler.
SPOR Haberi
“İLK HEDEF LİGE İYİ BAŞLAMAK VE PLAY-OFF”

Ticaret ve Sanayi Odası’nda 30 Haziran’da yapılan kongrede aday olmayan ve başkanlık koltuğunu Salih Demir’e bırakan Süleyman Caner’e hizmetlerinden dolayı ziyaretler sürüyor. Başkan Caner’i son olarak Zonguldak Kömürspor’un yeni yönetiminde yer alan Güray Topal ve Muhammet Cüntay ziyaret etti. Topal ve Cüntay, yönetim kurulu adına yaptıkları ziyarette Süleyman Caner’e plaket ve çiçek takdim ettiler. 

 

“ZONGULDAK KÖMÜRSPOR DAHA İYİ YERLERE GELECEKTİR”

 


Ziyaret sırasında konuşan Süleyman Caner, “ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum yeni dönemde. Biz buraya kadar getirebildik. İnşallah bundan sonrasında Zonguldak Kömürspor daha iyi yerlere gelecektir. Samimi ve içten bir çalışma ile üstesinden gelinmeyecek hiçbir şey yok.  Her zaman söylüyorum; Zonguldak’ta ki en büyük eksiklik , insanların birbirlerini az sevmesi. Birbirimizi daha çok seveceğiz ve kenetleneceğiz. Sonrasında ise her türlü zorluğun üstesinden geliriz. Bu yönetim gerekeni yapacaktır. Bizde elimizden geleni yapacağız. Temennimiz takımın en iyi yerlere gelmesi. Buradan aşağı inmesi çok zor ama tekrar buraya gelebilmesi çok zor. İnşallah iyi olacak. Arkadaşlara başarılar diliyorum ve en iyi şekilde başarılı olacaklarına inanıyorum.” dedi. 

 


“TECRÜBELERİNDEN HER ZAMAN YARARLANACAĞIZ”

 


Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu adına Süleyman Caner’i ziyaret ettiklerini ifade eden Muhammet Murat Cüntay, “Her ne kadar kağıt üzerinde isim değişikliği gözükse de Süleyman Başkanımız yine bizle beraber olacak. Kendisi bizim başkanımız ve tecrübelerinden her zaman yararlanacağız. Zonguldak’ta ciddi bir potansiyel var. Yönetim Kurulu da ciddi bir motivasyon ve ivme ile çalışıyor. Burada maksadımız var olan potansiyeli biraz daha harekete geçirmek, şehri biraz daha başarıya inandırmak. İnşallah sezon başladığında destekler artacaktır. İnşallah bu sene ligi iyi bir sırada bitirip, önümüzdeki sene ile alakalı ciddi çalışmalarla çok daha ciddi hedefler ortaya koyacağız.” şeklinde konuştu. 

 

 

“FUTBOL ARTIK KAPİTALİZMİN BİR UNSURU HALİNE GELDİ”

 


Bu sezon hedefleri ile ilgili bilgi veren Cüntay, “Çok ciddi rakipler var. 2. Lig’de ki durumda belli. Futbol artık kapitalizmin bir unsuru haline geldi. Ciddi bütçelerle yarışıyor rakiplerimiz. Dolayısıyla şu anda net bir şampiyonluk hedefi koymak yerine ligi iyi bir sırada bitirmek daha gerçekçi bir hedef olacaktır. Hedefimiz yine play-off olacak. Küme düşmek gibi bir durumun dile de getirilmemesi gerekiyor. Lig başladıktan sonra alınan sonuçlarla bu hedef takibi revize edilebilir. Şu an ilk hedef lige iyi başlamak ve play-off.” dedi.

 

 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “İLK, HEDEF, LİGE, İYİ, BAŞLAMAK, VE, PLAY-OFF”,
Yorumlar
Haber Yazılımı