“İLK KEZ BU KADAR EKSİĞİMİZ VAR”
Haber
20 Şubat 2021 - Cumartesi 15:33 Bu haber 550 kez okundu
 
“İLK KEZ BU KADAR EKSİĞİMİZ VAR”
SPOR Haberi
“İLK KEZ BU KADAR EKSİĞİMİZ VAR”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un Teknik Adamı Barış Şeref,  önemli açıklamalarda bulundu. Şeref, Amed Sportif Faaliyetler karşılaşmasından en iyi sonuçla ayrılmak istediklerini söyledi. 

“10 GÜN BOYUNCA KARANTİNADA OLACAKLAR”

Amed Sportif Faaliyetler karşılaşması ile ilgili konuşan Şeref, “İlk kez bu kadar eksiğimiz var. Amed Sportif maçından inşallah en iyi sonucu alıp geleceğiz. Ayrıca coronavirüs testleri pozitif çıkan Berkan Akdeniz ve Hüseyin Yılmaz’ın 10 gün boyunca karantinada olacaklar. Kendilerine antrenman programı hazırladık.” dedi.  

“ŞARTLAR NE OLUR ONU DA BİLEMEYİZ”

Devrek Saha’nın karla kaplı olması ertelenen Sancaktepe FK maçı hakkında da konuşan Şeref, “Sancaktepe FK maçının oynanmaması bizim için daha avantajlı oldu. Sakat ve koronavirüs olan var. Ancak o gün şartlar ne olur onu da bilemeyiz.” dedi 

“FORMAYI HAK EDERSE OYNAYACAK”

Şeref açıklamalarının son bölümünde yaşadığı sakatlık nedeniyle 2 gün antrenmanlardan uzak kalan Haluk Türkeri ile ilgili bilgi verdi. Şeref; “Haluk Türkeri ile ilgili bir problem yok, sakatlığı geçti. Amed Sportif Faaliyetler maçında formayı hak ederse oynayacak.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “İLK, KEZ, BU, KADAR, EKSİĞİMİZ, VAR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı