Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 17:02 Bu haber 2236 kez okundu
 
‘İNSANIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE TALİBİZ’
AK Parti adayı Alan, Mimarlar Odası’nı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
‘İNSANIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE TALİBİZ’

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan seçim çalışmalarına Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası’nı ziyaret ederek devam etti.

Beraberinde AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, il kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, İl Gençlik kolları Başkanı Burhan Onuk ile birlikte Mimarlar Odası Temsilcisi İbrahim Halis Kazancı ve Şehir Plancıları Odası Temsilcisi Kamuran Ayyıldız’ı ziyaret eden Dr. Ömer Selim Alan, bu şehri hep birlikte yönetmeye, Zonguldak’taki tüm insanların yüzünü güldürmeye talip olduklarını söyledi.

ALAN: BİZ BÜTÜN ZONGULDAK’I KUCAKLAMAYA TALİBİZ

Ziyarette konuşan AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, “Herkesin görüşüne ihtiyacımız var, Zonguldak’ı  birlikte yönetmeye ihtiyacımız var. Zaten hedefimiz de o, yola çıkarken de öyle dedik, ‘hep birlikte yeni Zonguldak’ dedik. Siyasi görüşü, düşüncesi, tarzı ne olursa olsun bu şehir bizim. Biz bütün Zonguldak’ı kucaklamaya, insanımızın yüzünü güldürmeye, hayır duasını almaya talibiz. Allah nasip ederse de böyle genç jenerasyon, koşacak jenerasyonla çalışmak için can atıyoruz. Yıllardır emeklemekten şehrimizin hali ortada” diyerek, Zonguldak’a nefes aldıracak projelerin de 19 Şubat tarihinde kamuoyuna açıklanacağını ifade etti.

AYYILDIZ: ZONGULDAK’IN ÇOK CİDDİ PROBLEMLERİ VAR

Şehir Plancıları Odası Zonguldak Temsilcisi Kamuran Ayyıldız da yaptığı açıklamada, “Odamızı ziyaret etmeniz gerçekten bizim için de çok önemli. Biz oda olarak daha önce adaylarla ilgili bir şey sunmuştuk. Zonguldak’ın çok ciddi problemleri var. Sağlıklı bir kent yaşamı ve olumlu bir kent yaşamı sunmak gerekiyor” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan ile Mimarlar Odası Temsilcisi İbrahim Halis Kazancı ve Şehir Plancıları Odası Temsilcisi Kamuran Ayyıldız sohbet ederek Zonguldak’ın problemleri ve çözümleri konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Haber:  Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘İNSANIMIZIN, YÜZÜNÜ, GÜLDÜRMEYE, TALİBİZ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı