Haber Detayı
28 Aralık 2016 - Çarşamba 08:15 Bu haber 1478 kez okundu
 
İSTANBULLU İŞADAMINDAN KÖMÜRSPOR’A DESTEK
Zonguldak Kömürspor’un ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanan takvim kampanyasına destekler devam ediyor. İstanbullu iş adamı Ömer Uğurlu, takvim alarak takıma destek oldu.
SPOR Haberi
İSTANBULLU İŞADAMINDAN KÖMÜRSPOR’A DESTEK

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’a maddi destek sağlanması amacıyla hazırlanan takvim kampanyası kaldığı yerden devam ediyor. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner’in takım eksiklerini tamamlayabilmek adına 3 yıldır uyguladığı takvim kampanyasına bir destek de işadamı Dorka Metan İç ve Dış Ticaret AŞ sahibi Ömer Uğurlu’dan geldi.
Özellikle bu sezonda takvim kampanyasına destekler arttı. Zonguldaklı esnafların yanı sıra iş adamları ve çeşitli meslek gruplarından gelen desteklerle geliri oldukça az olan Zonguldak Kömürspor’un eksiklerinin tamamlanması hedefleniyor. 
Takvim kampanyasına destek olan isimler arasında İstanbullu işadamı Dorka Metan İç ve Dış Ticaret AŞ sahibi Ömer Uğurlu’da yer aldı. Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kooperatifi yönetim kurulu üyesi ve işadamı Muammer Öztürk ile olan arkadaşlığı nedeniyle Zonguldakspor takımına karşı sempati duyan İstanbullu işadamı Dorka Metan İç ve Dış Ticaret AŞ sahibi Ömer Uğurlu, başkan Süleyman Caner’i ziyaret ederek takıma destek sağlamak istediğini söyledi. 
Aynı şekilde geçtiğimiz sezonda da takvim alarak takıma destek sağlayan Ömer Uğurlu, bu sezonda destek sağlayarak herkesin takdirini topladı. Başkan Süleyman Caner, Uğurlu’nun desteğinin herkese örnek olması gerektiğini ifade ederek, teşekkür etti.

Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTANBULLU, İŞADAMINDAN, KÖMÜRSPOR’A, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı