İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ZONGULDAK VAGON BEKLİYOR
Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:58 Bu haber 2139 kez okundu
 
İSTEDİĞİN KADAR AĞLA, CIRLA...
GÜNDEM Haberi
İSTEDİĞİN KADAR AĞLA, CIRLA...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak il Başkanı Hamdi Ayan, CHP Grup Başkan vekili ve parti sözcüsü Özgür Özer’e sert tepki göstererek,  “burada istediğin kadar ağla cırla bu iş böyle devam edecektir” dedi.

MHP il Başkanı Ayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan’ın MHP’yi ziyaretinde yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 201’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceği yönündeki açıklamanın ardından, CHP Grup Başkan vekili ve parti sözcüsü Özgür Özen’in, “MHP kapısına kilit vurdu, dükkanı kapattı, tabelaları indiriyoruz” gibi açıklamasına tepki göstererek,

“Kim ne derse desin Türkiye iyi yoldadır. 2018 yılı Türkiye için bir ışık, bir aydınlanma yolu olacaktır. Özellikle böylesi bir süreçte Milliyetçi Hareket Partisi olarak bir takım saldırılara maruz kalsak da, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sayın Genel Başkanı başta olmak üzere bu süreci yönetenler, nasıl yürüdüğünü, ne şekli alacağını, nereye gideceğini çok iyi bilmektedir ve dikkat ederseniz Milliyetçi Hareket Partisi’ni bugün eleştirenler geçtiğimizde eleştiren kişilerden farklı kişiler veya siyasi partilerden farklı unsurlar değillerdir. Özellikle Cumhuriyet Halk Partisi sözcüsüne de seslenmek istiyorum; işte ‘dükkan kapandı, satıyoruz, tabelaları indiriyoruz’ gibi laflar söylüyor, işte madenci şehrinden, madenin başkentinden ona diyorum ki, işte Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan yardımcımız burada, Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı burada istediğin kadar ağla cırla bu iş böyle devam edecektir. Bu iş rayından ve yolundan çıkmayacaktır” dedi.

HABER::Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTEDİĞİN, KADAR, AĞLA,, CIRLA...,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı