İSTİFALAR PEŞ PEŞE GELDİ
Haber
25 Mayıs 2022 - Çarşamba 17:44 Bu haber 1081 kez okundu
 
İSTİFALAR PEŞ PEŞE GELDİ
SPOR Haberi
İSTİFALAR PEŞ PEŞE GELDİ


Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Çaycumaspor’da Kulüp Başkanı Deniz Atmaca, görevinden istifa etti. Öte yandan, çok sayıda yöneticinin de istifa ettiği öğrenildi. 
“ÇAYCUMASPOR’UMUZUN DAİMA YANINDAYIZ”
Sarı-lacivertli ekipte çok sayıda yöneticinin istifa ettiği öğrenilirken, bunlardan bir tanesi de Asbaşkan Rüştü Amil oldu.   
Rüştü Amil istifasını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: “Çaycuma Spor Kulübü Asbaşkanlığı görevimden ve yönetim kurulu üyeliğinden gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum. Ancak şanlı Çaycumaspor’umuzun daima yanındayız.”
“KULÜBÜN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
Deniz Atmaca ise babasının sağlık problemleri nedeniyle istifa ettiğini ve mevcut yönetimden birinin başkan olmasını istediğini dile getirdi. 
Atmaca’nın açıklaması şu şekilde: 
“Yönetimle geçtiğimiz gün yapmış olduğumuz toplantıya yaklaşık 10 üyemiz katıldı. Babamın rahatsızlığı nedeniyle kulüp başkanlığını bırakmak istediğimi kendileriyle paylaştım, istifamı sundum. Yöneticilerimize kulüp başkanını içimizden seçebileceğimizi söyledim. Ancak biz yönetim olarak 25 kişiyiz. Diğer 15 yönetimci arkadaşımın da görüşlerini alarak net bir karar vereceğiz. 
Ancak ben sağlık sorunları nedeniyle başkanlığı bırakmak istiyorum. Her şeyin hayırlısı olsun. Duruma göre kongre kararı alacağız, kulübün önünü açacağız, istifa kabul olmazsa da yine elimizden geleni yapmaya devam ederiz. Ancak ben kararlıyım.”
Haber: Fadime YILMAZ ELMA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTİFALAR, PEŞ, PEŞE, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı