Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 16:30 Bu haber 1949 kez okundu
 
KADIN SİYASETÇİLER GAZETECİLERE KARŞI
SPOR Haberi
KADIN SİYASETÇİLER GAZETECİLERE KARŞI

Zonguldak’ta siyasetin ileri gelen kadın isimleri, her alanda başarı ile adından söz ettiren Zonguldak’ın kadın gazetecileri ile halı saha maçında karşı karşıya geldiler. Dostluğun ön planda olduğu müsabakada kazanan taraf ise tek golle siyasiler oldu.

Baştarla Zonguldak Halı Saha’da Perşembe günü akşam saat 19.00’da başlayan karşılaşmada kadın siyasiler ve gazeteciler hem eğlendiler hem de kıyasıya mücadele ettiler. Bol kahkahanın da yer aldığı karşılaşmada siyasilere galibiyeti getiren tek golü CHP Merkez İlçe Yöneticisi Serpil Yavuzdoğan kaydetti.

Siyasilerin kadrosunu, MHP Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, MHP Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Leyla Temiz, MHP Kadın Kolları İl Sekreteri Fatma Engin, MHP İcra Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Yıldız Yücel, CHP Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Merve Aslan, İYİ Parti İl Yöneticisi Fatma Gülay ve öğrenci Serra Temiz oluşturdu. Ak Parti’den ise müsabakaya katılan isim olmadı.

Her alanda başarı ile Zonguldak’ı temsil eden ve halkı doğru haberlerle bilgilendiren kadın gazeteciler, futbolda da kendilerini gösterdiler. Gazetecilerin oluşturduğu takımda İnanış Gazetesi’nden Arife Güleryüz, Pusula Gazetesi’nden Öznur Güneş, Gündem 67 Gazetesi’nden Gamze Taşdemir, Susma Gazetesi’nden Sevim Arı ve Esin Aydın, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur İpekçi ve Yeni Zonguldak’tan Vildan Durmuş sahada yer aldılar.

Müsabaka sonrasında rakipleri karşısında oldukça iyi performans sergileyen gazeteciler, galip gelen siyasileri kutlayarak hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADIN, SİYASETÇİLER, GAZETECİLERE, KARŞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı