Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

SGK’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ULAŞIMA KAPALI KÖY YOLU KALMADI
İŞSİZLİK ARTTI
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 16:03 Bu haber 1388 kez okundu
 
Kamu-Sen her fedakarlığa hazır
Bacıoğlu ve ekibinden Zeki Tosun’a ziyaret
GÜNDEM Haberi
Kamu-Sen her fedakarlığa hazır

* Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il Başkanı Kadir Bacıoğlu, AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’u ziyaret etti. Bacıoğlu, “Türkiye Kamu-Sen her türlü fedakarlıkta bulunmaya ve hükümetimizle beraber olmaya, gerekirse cephede dahil olmak üzere koşa koşa gitmeye hazırız”
* Zeki Tosun ise, “Sınırlarımızda Mehmetçiklerimiz, güvenlik güçlerimiz cansiperane savaşıyorlar. Vatan ve bizler için gece gündüz demeden mücadele ediyorlar. Ama kimse merak etmesin bu işin sonunda orada teröristlerin kökünü kazıyacağız”

HABER: Çetin ÖZDEMİR

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il Başkanı Kadir Bacıoğlu 20 Ocak tarihinde yapılan 6. Olağan kongre ile yeniden AK Parti il Başkanlığı’na seçilen Zeki Tosun’u ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.
Beraberinde; Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören, Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Halil Korkmaz, Türk Ulaşım-Sen şube Başkanı Dinçer Kayış ve sendika yöneticileriyle birlikte AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’u ziyaret ederek, Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı Türk Bayrağı fotoğrafı ve Türkiye Kamu-Sen’in 2018 yılı takvimini hediye etti.
Samimi biri ortamda gerçekleşen ziyaret de konuşan Bacıoğlu, Zeki Tosun’a başarılar dileyerek, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı harekatında hükümete destek verdiklerini ifade etti.

BACIOĞLU: ZEKİ TOSUN VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ
Zeki Tosun’un başarılı çalışmalara imza atacağına inandıklarını kaydeden Bacıoğlu, “Kongrelerinde güven tazeleyen AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve ekibine görevlerinde başarılar diliyoruz. Bilindiği gibi ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu süreç milli birlik ve beraberliğin en üst noktada olması gereken bir süreçtir. Bu konuda biz Türkiye Kamu-Sen olarak hükümetin aldığı karara ve Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtında cansiperane şekilde savaşan askerlerimize desteklerimizin sonsuz olduğunu belirtmek istiyorum. Orada şehadet şerbetini içen can kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifa diliyorum. Şuan cephede bu milletin birlik, beraberlik ve Türk milletinin bekası için canını hiç düşünmeden o cepheye koşan askerlerimize de Allah’tan yardım diliyorum. Bilinmelidir ki; Bu uğurda Türkiye Kamu-Sen her türlü fedakarlıkta bulunmaya ve hükümetimizle beraber olmaya, gerekirse cephede dahil olmak üzere koşa koşa gitmeye hazırız. Bilindiği gibi Zonguldak’ ta da birçok sıkıntımız var. Zeki Bey’in sıcak ve samimi davranışlarının Zonguldak’ta siyasete olumlu katkı sağladığını düşünüyorum. Bu davranışlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum, ama biz halen kamu kurumlarında yaşadığımız sıkıntıların bitmediğini bu sıkıntılarla ilgili dönem dönem kendilerinden taleplerimizin olduğunu, bazılarının çözüme kavuştuğunu ama çözüme kavuşmayan birçok sıkıntımızın oluğunu da buradan ifade ediyorum. Başkanımın ve yönetiminin başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

TOSUN: BİRLİK, BERABERLİK VE BÜTÜNLÜĞÜN EN YÜKSEK NOKTADA OLMASI GEREKEN GÜNLERDEYİZ
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun da yaptığı konuşmada, “Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek, “Çok sevdiğim ve başarılı bulduğum başkanım nezaket yaparak incelikte bulundu. Başkanım ve yönetimi bizi üç sefer ziyaret etti ama biz bir türlü kendilerini ziyaret edemedik ama çoğu yerde her zaman beraber oluyoruz. İnşallah Pazartesi günü biz de başkanıma iade-i ziyaret edeceğiz. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Birlik, beraberlik ve bütünlüğün en yüksek noktada olması gereken günlerdeyiz. Burada da Kamu-Sen olarak sizlerin hükümetimize ve devletimize vermiş olduğunuz destek için ayrıca teşekkür ediyoruz. Sınırlarımızda Mehmetçiklerimiz, güvenlik güçlerimiz cansiperane savaşıyorlar. Vatanları ve bizler için gece gündüz demeden mücadele ediyorlar. Ama kimse merak etmesin bu işin sonunda orada teröristlerin kökünü kazıyacağız. Bu sadece 3-5 teröriste karşı yapılan bir mücadele değil, bir sürü dünya devletleri bu işin içinde. Ama Mehmetçiklerimiz hamdolsun ki, yılmadan Türk milleti için orada cansiperane mücadele ediyor. Şu anda gençlerimizi zor tutuyoruz yaşlılarımızda her gün cepheye gidebilmek için müracaat ediyorlar. Vatan sevgisi, sevdası da budur. Bu uğurda Türk milletinin nasıl asil bir millet olduğunu orada bütün dünyaya gösteriyoruz. 20 Ocak 2018 tarihinde kongremizi yaptık. Yeni yönetimimizle görevimize başladık. İnşallah bu dönemde Zonguldak’ta birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel işler yapmak istiyoruz. Bütün amacımız Zonguldak’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getirebilmek. Zonguldak’tan insanların göçünü önlemek adına iktidar partisi olarak vekillerimizle beraber üzerimize ne düşüyorsa Ankara’da yapacağımızı buradan deklere ediyoruz. Zonguldak’a daha güzel şeyleri katmak için arkadaşlarımızla beraber canla başla çalışacağız” diye ifade etti.
Yapılan konuşmaların ardından Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu ve sendika yöneticileri ile AK Parti il Başkanı Zeki Tosun fikir alış verişinde bulundu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamu-Sen, her, fedakarlığa, hazır,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı