google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 15:18 Bu haber 2507 kez okundu
 
KAR: TÜRKİYE KÖTÜ YÖNETİLİYOR
SİYASET Haberi
KAR: TÜRKİYE KÖTÜ YÖNETİLİYOR

Saadet Partisi(SP) İl Divan Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya, Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar, Merkez ilçe Başkanı Recep Horozoğlu, İlçe başkanları ile yöneticiler katıldı.

Toplantı öncesi SP il Başkanı Sadık Kar, SP Kozlu ilçe Başkanlığı’na getirilen Evren Vural’a belgesini takdim ederken, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

SP il Divan Kurulu toplantısında konuşan Sadık Kar, Türkiye’nin iyi yönetilmediğini belirterek şunları söyledi.

“MİLLİ GÖRÜŞÜN YÜKSELİŞİ NE YAPARLARSA YAPSINLAR ENGELLENEMEYECEKTİR”

“Türkiye son dönemlerde çok kötü bir yönetim içerisinde ve maalesef gerçek problemlerimizin dışında suni problemlerle uğraşır olduk.  Son zamanlarda gerçek gündemi konuşmak yerine CHP’den saraya kim çıktı. Yok, efendim hangi sanatçı nerede, nasıl konuştu. Bunları artık konuşur duruma geldik ama ülkenin asıl gündemi terör, ekonomik sıkıntılar, Türkiye içinde ve ülke dışında siyasi yapılanmamızın, siyasi hareketlerimizin yanlışlıkları, yaşadığımız büyük krizler, EYT’liler bir taraftan, bütün hayatımız maalesef olumsuzluklar içinde kıvranır duruma geldik. Ekonomik olarak bütün insanlarımız borç batağının içine girdi. Siyasi olarak yapılan her türlü atılım ters teperek Türkiye’nin dışarıda itibarını kaybeder duruma geldi.  Son olarak hepiniz biliyorsunuz termik santrallerin başımıza zehir yağdıran bu termik santrallerin zehir yağdırmasını önlesin diye senelerce konuşulan bacalarına filtre takılması 2,5 sene daha ertelendi. Tahmin ediyorum, sağlık sektöründe vermiş oldukları yüzde 70 doluluğu tutturamadıkları için insanlar biraz daha hasta olsun istiyorlar. Bu kadar kötü yönetiliyoruz ve bundan da mutlaka bir şekilde kurtulmak durumundayız. Bütün göstergeler 2020 yılının ilk çeyreğinde belki son çeyreğine kadar uzayan dönem içinde bu dönem içerisinde mutlaka bir seçim olacağını gösteriyor. İnşallah o gün gerek EYT’lilerin problemlerin çözümü konusunda, gerek ekonomik yapının tekrar düzeltilmesi konusunda, gerek tarım ve hayvancılığın tekrar eskisi gibi ülkenin kendine yeteceği kadar bir üretime ulaşma konusunda adımları acilen atmak için elimizden geleni yapacağız. Şu anda Saadet Partisi genel merkez olarak bütün konularda iktidara geldiğimiz zaman bu işi nasıl yaparız diye projeler hazırlanmakta. İktidarı ele aldığımız ilk gün inşallah bu projeler tek tek hayata geçirilecek. İnşallah en yakın zamanda bu seçimlerde iktidarın bir köşesinde bizim ismimizin de zikredildiği bir yapıyı, Türkiye’de siyasal yapıyı oluşturacağız. Bizim Saadet Partisi teşkilatları kim ne derse desin, diğer bütün parti teşkilatlarından çok daha hareketli. Çok daha cevval, çok daha işini bilen bir şekilde hareket eden, yürüyen bir teşkilattır. Bütün teşkilatlarımız mahallelerde, köylerde, beldelerde yapılanmasını bitirmiş bütün Türkiye’de bu yapılanma ile iktidarı alacaktır. Milli görüşün yükselişi ne yaparlarsa yapsınlar engellenemeyecektir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından SP il divan kurulu toplantısı basına kapalı olarak devam ederken, parti içi faaliyetler hakkında bilgi alış verişinde bulunulduğu öğrenildi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAR:, TÜRKİYE, KÖTÜ, YÖNETİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı