KARAKUŞ’DAN İYİ HABER VAR
Haber
18 Ağustos 2020 - Salı 11:24 Bu haber 1879 kez okundu
 
KARAKUŞ’DAN İYİ HABER VAR
COVİD-19 Haberi
KARAKUŞ’DAN  İYİ HABER VAR

Zonguldak Çaycuma’da gazetecilik yapan 50 yaşındaki Ercan Karakuş, Coronavirüse  yakalanmıştı. Tedavisi hastanede devam eden Karakuş müjdeli haberi verdi.

İyileşiyorum diyerek paylaşımda bulunan Gazeteci Ercan Karakuş teker teker teşekkür ederek;

“Şükürler Olsun İyileşiyorum. Dün yapılan test sonucu negatif çıktı. Sevdiklerimin duaları ile iyileşiyorum.Bu süreçte beni maddi ve manevi destekleyen herkese özellikle Ahmet Çolakoğlu vekilime, Çaycuma Belediye Başkanım Bülent Kantarcı ‘ya, ZONHAV yönetim kurulu başkan yardımcısı Recep Kahya abime, ZONSİAD yönetim kurulu başkanı Nejdet Tıskaoğlu ‘na, İşadamı Kadir Alagöz’e, TSO Başkanım Zekai Kamitoğlu’na, TSO meclis Başkanım Ergün Ece’ye, işadamı Erkan Ece’ye, Dernek Başkanım Ramazan Taşdemir ‘e, Emekliler Cemiyeti Başkanım Nizamettin Eyidoğan’a, Ziraat Odası Başkanı Rıza beye, Kenan Tunç Hocama, Milli Eğitim Müdürüm ve camiasına, İlçe Müftümüz ve İlçemizde görev yapan tüm müftülerimiz ve personeline, Sayın Kaymakamım Serkan Keçeli’ye, muhtarlarıma, sivil toplum kuruluşları başkan ve yardımcılarına, siyasi parti başkan ve yöneticilerine, Eski valim Yavuz Erkmen’e, Çaycuma köyleri kalkındırma Derneği Başkanım Savaş Çiloğlu,na teşekkür ediyorum. İsmini unuttuğum herkesten özür dilerim. Hepinizin sevgisini ve duasını hissetmek çok güzeldi. Sevilmek en güzel duygu. Bu duyguyu bana yoğun yaşattınız.

Özel bir teşekkür de Zonguldak Basını’na..Benim ile ilgili bilgileri doğru paylaşıp sevenlerime doğru bilgi verdiniz. Taraflı tarafsız tüm gazetecilerin ortak dostu olduğumu bir kez daha anladım. Zonguldak Basını içinde saygı duydum, saygı gördüm. Bu saygı ve sevgiye layık olmak çok güzeldi. Hepinizi seviyorum. Dün yapılan testimi sizlerle paylaşmak istedim.” dedi.

Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARAKUŞ’DAN, , İYİ, HABER, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı