KAYMAKAM VE CUMHURİYET SAVCILARI DAMGADA… google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
21 Kasım 2020 - Cumartesi 13:27 Bu haber 1039 kez okundu
 
KAYMAKAM VE CUMHURİYET SAVCILARI DAMGADA…
GÜNDEM Haberi
KAYMAKAM VE CUMHURİYET SAVCILARI DAMGADA…

Ormanlara bakım yapılması amacıyla Yenice Ormanlarında senenin 12 ayı devam eden damga ve üretim faaliyetlerine bu kez de Yenice İlçe Kaymakamı Yasin Erdem ve Cumhuriyet Savcıları Muhammed Boçoğlu ile Kadir Özdemir katıldı. Çitdere Orman İşletme Şefliği’nde yapılan programda Yenice Orman İşletme Müdürü İlhan Albuz ve Çitdere Orman İşletme Şefi İsa Güney tarafından damga çeşitleri, damga teknikleri, ölçüm yöntemleri, kayıt işlemleri, ağaç kesimi, boylama teknikleri, orman emvali standardizasyonu ile iş güvenliği hakkında teorik ve pratik bilgiler uygulamalı olarak gösterilerek anlatıldı.

Konu ile ilgili Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada; “İş sağlığı ve güvenliği açısından ormancılık sektörü yüksek riskli sınıfa girmesi nedeniyle kurallara, alınan önlemlere uyulmasının ne kadar önemli olduğu vurgulandı. Orman İşletme Müdürlüğümüzde iş güvenliğinin artırılması için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Programa katılan Yenice Kaymakamı ve Cumhuriyet Savcıları etkinlik için Orman İşletme Müdürümüze teşekkür ettiler.” İfadelerine yer verildi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, VE, CUMHURİYET, SAVCILARI, DAMGADA…,
Yorumlar
Haber Yazılımı