Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 12:58 Bu haber 3483 kez okundu
 
KAYMAKAM YAVUZ KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
GÜNDEM Haberi
KAYMAKAM YAVUZ KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Devrek Kaymakamı Nurettin Yavuz, “Vatandaşlarla Buluşma Kapsamı”nda Özpınar, Özbağı, Sofular ve Sabunlar Köylerine ziyarette bulundu.

Devrek Kaymakamı Nurettin Yavuz  gerçekleştirdiği ziyaretlerde kurum müdürleri ve vatandaşların katılımı ile köylerin güvenliği ve genel sorunlarını içeren halk toplantıları düzenlendi. Düzenlenen toplantılarda köyde bulunan vatandaşların dile getirdiği sorun ve problemler ele alınarak köylerin alt yapı ve üst yapı eksikliklerinin giderilmesi için iletilen talep ve sorunların çözümü noktasında ilgili kurum amirlerine gerekli talimatların verileceği bilgisini aktardı.

Toplantıların ardından vatandaşlarımızla bir sohbet gerçekleştiren Devrek Kaymakamı Nurettin Yavuz burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri dile getirdi. "Köy sakinlerimizi, köylerinde ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini bizzat kendilerinden dinlemek istedik. İletilen talepleri değerlendirmeye alıyoruz. Acil çözüm gerektiren hususları tespit edip, çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Hedefimiz, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve en iyi koşullarda hayatlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Bizim gayretlerimiz vatandaşlarımızın huzuru, refahı, mutluluğu ve aynı zamanda devletimizin onlara uzanan elleri olduğumuzu göstermek, onların her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır."

Ayrıca ziyaretler sırasında Özpınar, Özbağı, Sofular ve Sabunlar köylerinde İlçemiz, Özel İdare Müdürlüğü ve Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından tamamlanan ve devam eden çalışmaları da yerinde inceleyen Sayın Kaymakamımız konu ile ilgili olarak köy muhtarlarından ve yetkililerden gerekli bilgileri aldı.

Devrek Kaymakamı Nurettin Yavuz’u ziyaretleri esnasında İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Yıldırım, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gün Albayrak, İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Açık, İlçe Sağlık Müdürü Gülfer Çetin Ve İlçe Tarım Ve Orman Müdürü Rıfat Verim eşlik etti.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, YAVUZ, KÖY, ZİYARETLERİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı