0
Haber Detayı
10 Haziran 2016 - Cuma 10:55 Bu haber 6183 kez okundu
 
Kayyım Fatih Koleji’ni satıyor mu?
FETÖ operasyonunda kayyım atanan Zonguldak Fatih Kolejinin satılacağı haberleri kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Zonguldak’ta altı yıl önce hizmet vermeye başlayan Fatih Koleji, Doğa Koleji’ne satılacağı ifade ediliyor. Daha önce birçok özel okulu satın alan Doğa Koleji sahibi Fethi Şimşek’in Fatih kolejini alıp almayacağı merak konusu oldu.
GÜNDEM Haberi
Kayyım Fatih Koleji’ni satıyor mu?

Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, Zonguldak Fatih Koleji satış işlemleri için gerekli evrakları hazırlanıyor. Veliler, okulun kapandıktan sonra mı yoksa kapanmadan mı satılacak? korkusu sardı. Bilindiği üzere Nisan ayından itibaren Fatih Kolejinin kayyım yönetiyor.

HABER: Muhammet KARAPINAR

Zonguldak’ta Ufuk Koleji olarak eğitim vermeye başlayan ve daha sonra Fatih Koleji olarak hizmet veren kuruma, FETÖ operasyonunda kayyım atanmıştı. Nisan ayından bu yana kayyım tarafından yönetilen Fatih Kolejinin satışı gündeme geldi. Uzun zamandır Fatih Kolejinin satılacağı ile ilgili spekülasyonlar yapılıyordu.   

Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre,  Zonguldak Fatih Koleji’nin satış evrakları ve işlemleri yapılıyor. Yapılan araştırmada, Zonguldak Fatih Kolejinin Doğa Kolejine satılacağı iddia ediliyor. Türkiye’nin güçlü eğitim kurumlarından olan Doğa Koleji’nin Zonguldak’ta kayyımdan okul alıp almayacağı ve Fatih Koleji’nin satış fiyatı ve ne zaman satılacağı merak konusu oldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kayyım, Fatih, Koleji’ni, satıyor, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı