“KENDİSİNİ DOKTOR SANIP AŞI OLUYOR!”
Haber
17 Ocak 2021 - Pazar 12:36 Bu haber 2780 kez okundu
 
“KENDİSİNİ DOKTOR SANIP AŞI OLUYOR!”
SİYASET Haberi
“KENDİSİNİ DOKTOR SANIP AŞI OLUYOR!”

İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’in CoronaVak aşısı olmasını ilişkin eleştirilerde bulundu.

Küçük, “Kendisini Zonguldak halkının önünde görmesini, Zonguldak'ta aşı olması gerekenlerin önüne geçmesini Zonguldaklılara yapılmış bir haksızlık, fırsatçılık.” dedi.

Küçük’ün yazılı açıklaması şu şekilde; “Pek çok hasta ve yaşlı insan Pandemi nedeniyle aşı olmak için kendilerine sıranın gelmesini beklerken, bu amaçla internet üzerinden sağlık bilgilerine baktıklarında kendilerine henüz aşı yapılamayacağını öğrenip üzüntü yaşarken bugün haberlere baktığımızda Zonguldak Belediye Başkanı’nın Corona aşısı olduğunu öğrendik. Biz kendisini şehrin Belediye Başkanı sanarken o kendisini Doktor sanıp aşı olduğunu açıklıyor. Kendisini Zonguldak halkının önünde görmesini, Zonguldak'ta aşı olması gerekenlerin önüne geçmesini Zonguldaklılara yapılmış bir haksızlık, fırsatçılık olarak gördüğümüzü ifade ediyoruz, kendisini vicdanı ile baş başa bırakıyoruz. Aşıda bile yapılan bu uygulama ile önce ben deyip, halkın geri plana atıldığının bir göstergesi olarak daima hatırlanacaktır.  Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur. “

Kaynak: Editör:
Etiketler: “KENDİSİNİ, DOKTOR, SANIP, AŞI, OLUYOR!”, , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı