0
Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 16:49 Bu haber 3599 kez okundu
 
“KİLİMLİ HALKININ HER TÜRLÜ KARARINA SAYGI DUYACAĞIZ”
Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti’den Kilimli Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
 “KİLİMLİ HALKININ HER TÜRLÜ KARARINA SAYGI DUYACAĞIZ”

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş’e aday adaylığı başvuru dosyasını teslim eden Nas, hizmet için yola çıktığını belirterek, “Aday adayı olan arkadaşlarımız ve onlar benim dostlarım, çoğunun da ağabeyiyim. Onlarla birlikte yürüyeceğiz” dedi.AK Parti ilçe Başkanı Orhan Gebeş de Belediye Başkanı aday adayı Şerafettin Nas’a “hayırlı olsun” temennisinde bulunurken, başarılar diledi.

“KİLİMLİ’DE İKTİDAR PARTİSİNİN BELEDİYE BAŞKANI OLMASINI İSTİYORUM”

AK Parti kilimli Belediye Başkanı aday adayı Şerafettin Nas, “2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Kilimli Belediye Başkanlığı aday adaylığı formumu imzaladım ve sayın başkana teslim ettim öncelikle Kilimli’mize hayırlı olsun. Aday adayı olan arkadaşlarımız ve onlar benim dostlarım, çoğunun da ağabeyiyim, onlarla birlikte yürüyeceğiz. Karar Kilimli halkınındır. Kilimli halkının her türlü kararına saygı duyacağız. Aday adayları içerisinden kim çıkarsa çıksın sonuna kadar mücadele edeceğim. Şerafettin Nas, aday olan arkadaşın koluna takılır Kilimli’de çalışır. 2014 yılında da aday olamadım ama aday olan arkadaşımla çalıştım. Ben AK Partiliyim her şeyin hayırlısı olsun. Herkese başarılar diliyorum. Kilimli’de iktidar partisinin belediye başkanı olmasını istiyorum. Genelde iktidarız, yerel de değiliz bunun sıkıntılarını bir muhtar olarak da çok iyi biliyorum. İnşallah AK Parti’nin adayının sınavı ile biz bu sınavı geçeceğiz. Biz kendi adayımıza sahip çıkarak kutlu yola devam edeceğiz” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “KİLİMLİ, HALKININ, HER, TÜRLÜ, KARARINA, SAYGI, DUYACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı