Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 18:22 Bu haber 2161 kez okundu
 
“KOZLU’NUN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”
İYİ Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Hüdai Dökmeci’yi görkemli törenle halka açıkladı. Kozlu dürüst, düzgün, Kozlu’nun hakkını koruyacak, kimseye çaldırmayacak, çırpmayacak ve sahip çıkacak bir adaya tekrar geri kavuşacak diyen İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, “31 Mart akşamı Zonguldak’ta herkes başarıyı görecek. İYİ Partinin başarısını herkes alkışlayacak” dedi.
GÜNDEM Haberi
“KOZLU’NUN GELECEĞİ İPOTEK ALTINA ALINDI”

İYİ Parti Kozlu adayı Hüdai Dökmeci. “Belediye’ye geldiğimde öyle bir tedbirler aldıracağım ki yapanın yanına kar kalıyor zihniyeti olmayacak. Harcanan para bizim, sizin ve Kozlu halkının parası. Rant uğruna, günah, vebal Kozlu’nun geleceği ipotek altına kondu. Biz sadece hizmet yapacağız” dedi.

İyi Parti Zonguldak’ın Kozlu İlçe Belediye Başkan adayı Hüdai Dökmeci’yi halka tanıttı. Kozlu’da bir kafede yapılan tanıtım törenine İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İyi Parti Kozlu İlçe Başkanı Muazzez Çelik, Gökçebey belediye Başkan adayımız Vedat Öztürk’te var. Devrek Belediye Başkan adayımız  Yaşar Ocakçı, belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

 DÖKMECİ, “KOZLU’NUN BAŞINI ÖNE EĞDİRMEMİŞTİR”

Zonguldaklının bir takım sözlere karnı tok. Kozlu’lu dürüstlük ve şeffaflık istiyor ifadeleri kullanan İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, “Bugün hepimiz için önemli bir gün. Cuma günü partimiz tarafından resmi duyurusu yapılan Hüdai Dökmeci İYİ Parti’nin Kozlu Belediye Başkanı olarak ilan edilmiştir. Kozlular çok iyi biliyorlar ki Hüdai Dökmeci Başkanlık yaptığı süre içinde Kozlu’nun hakkını sonuna kadar savunmuş Kozlu’da ve Kozlu’daki bütün hemşerilerimizin hakkını her zaman korumuş ve Kozlu’nun başını öne eğdirmemiştir. Biz Allah’ın izniyle, Kozlu’daki hemşerilerimizin desteği ile Kozlu’yu alacağımıza eminiz. Kozlu dürüst, düzgün, Kozlu’nun hakkını koruyacak, kimseye çaldırmayacak, çırptırmayacak ve buna sahip çıkacak bir adaya tekrar geri kavuşacaktır. Bugün burada Gökçebey belediye Başkan adayımız Vedat Öztürk’te var. Devrek Belediye Başkan adayımız  Yaşar Ocakcı arkadaşımız var. İYİ Parti Türkiye’de yeni bir anlayışı temsil etmektedir. Biz vatanını, milletini, bayrağını seven temiz ve düzgün daha iyi şartlarda Türkiye olsun diye bir yola çıktık. Geçmişte hangi düşüncede olursa olsun yanımıza davet ediyoruz. Bölücü, terör örgütleriyle işi olmayan herkesi, geçmişte hangi partiye oy verirse versin bu çatı altında toplanmaya davet ediyoruz”  

“BEN HÜDAİ DÖKMECİ’NİN DÜRÜSTLÜĞÜNE, DÜZGÜNLÜĞÜNE KEFİLİM”

Erkmen, “Çünkü gelinin noktada Türkiye’nin birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var. Türkiye’nin kutuplaşmaya, bir birimizle düşman olmaya hakkı yok. Biz bir birimizi sarılacağız. Biz Zonguldak’ta bu   birliği sağladığımıza inanıyoruz. Kamuoyunda kim ne derse desin. İYİ Parti ile iğli bir takım olumsuz yorum yapanlar oluyor. Hiç kimse dikkate almasın çünkü biz ne yaptığımızı biliyoruz. 31 Mart akşamı Zonguldak’ta herkes başarıyı görecek. İYİ Partinin başarısını herkes alkışlayacak. Bunu burada iddialı bir şekilde söylüyorum. Ben Hüdai Dökmeci’nin dürüstlüğüne, düzgünlüğüne kefilim. Çünkü görevde kaldığı sürede Kozlu’ya bir şeyler yapma gayretinde oldu. Döneminde Kozlu rantla ve çıkar çevreleriyle anılmadı. Hep hizmetlerle anıldı. Bundan sonrada Kozlu bu değerleriyle öne çıkan bir İlçe olacak. Biz istiyoruz ki madenci kardeşlerimiz kazasız belasız işlerine gitsinler. Esnafımızda siftah yapmadan iş yerlerini kapamasınlar”

“KOZLU’LU DÜRÜSTLÜK VE ŞEFFAFLIK İSTİYOR”

Yavuz Erkmen, “ Hüdai Dökmeci’nin bunu gerçekleştireceğine size söz veriyoruz. Sizlerin desteği ile biz bu seçimi burada alacağız. Biz biliyoruz ki Kozlu kafasında kararını verdi. Biz Türkiye’nin iyi, güçlü olmasını istiyoruz. Türkiye’nin kaynaklarını gelen yabancılara değil kendi insanına ve Kozlu insanına verilsin istiyoruz. Biz seçim döneminde üç, beş aylık göstermelik iş değil sürekli iş vermenin peşinde olacağımızı söylüyoruz. Zonguldaklının bir takım sözlere karnı tok. Kozlu’lu dürüstlük ve şeffaflık istiyor. Kesinlikle algı operasyonlarına inanmayın. Vatanını, milletini seven insanlara zillet ve şer odakları demesini istemiyoruz. Bizim için terör örgütü hariç hangi partiye oy verirse versin saygı değer kişidir. Hüdai Dökmeci’ye başarılar diliyorum” dedi. 

  DÖKMECİ; “BEN BÖYLE BİR BELEDİYE BIRAKMADIM”

Maalesef Kozlu’nun geleceği ipotek altına alındı ve ben böyle bir belediye teslim etmedim diyen İYİ Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Hüdai Dökmeci, “ Ben 2009 yılında ayrılırken böyle bir belediye bırakmadım. 2004 yılında göreve geldiğimde Kozlu Belediyesi’nin bütçesi 450 milyondu. 542 işçisi, 50 tanede memuru vardı. 2009 yılında 935 milyon denk bir bütçe ile teslim ettim. Kasada da vatandaşın suyu kesilmesin diye elektrik parası vardı. Bu kötü gidişe önlem alınmaması nedeniyle yıl 2019 olmasına rağmen hala yol ve sudan  bahsetmek mecburiyetindeyiz”

DÖKMECİ; “PARKE UYGUN OLMAMASI SONUN BAŞLANGICI OLDU KOZLU’DA”

 Kozlu Belediyesi’nde olanlar olmuş, diyen Dökmeci, “Betonlaşmış şekilde olan asfaltları yıkarak parke yapılması onunda uygun olmaması sonun başlangıcı oldu Kozlu’da. Bugün 200 yüz milyon gibi bir paradan bahsediliyor. Allah’ın izniyle geldiğimiz zaman göreceğiz.  Bun burada hakimlik,. Savcılık yapacak da değilim. Zaten olan olmuştur. Belediye’ye geldiğimde öyle bir tedbirler aldıracağım ki yapanın yanına kar kalıyor zihniyeti olmayacak. Harcanan para bizim, sizin ve Kozlu halkının parası. Rant uğruna, günah, vebal olacak şekilde maalesef Kozlu’nun geleceği ipotek altına kondu”

DÖKMECİ; “BORÇ BENİ YILDIRMAZ”

Dökmeci; “Borç beni yıldırmaz. Çünkü ben aldığımda 50 milyon TL borçla aldım. Benim atından kalmayacağım bir konu değil. Ciddiyetten, mali disiplinden asla taviz vermedim ve vermemde. Kozlu bugün bir devlet hastanesinden yoksun. Bir ticaret odası yok. Bir kapalı spor salonu yok. Benim programı bu gibi üslerden olacak. Öyle pahalı işler benim programımda olmaz. Çünkü Kozlu belediyesi bir bedel ödedi. Bundan sonrada size ve Belediye’ye bir ödetmeme tedbiri olacağım. Biz sadece hizmet yapacağız” dedi.

ÇELİK; “KOZLU’NUN ANAHTARINI KOZLU’LUYA TESLİM EDECEĞİZ”

İyi Parti Kozlu İlçe Başkanı Muazzez Çelik, “ Uzun, titiz bir çalıma sonucunda neye ihtiyacınız olduğunu düşündük ve kendi imkanlarını yöneticilerine kullanmayan, Kozlu’yu bir araya toplayacak Kozlu’yu Kozlu yapacak, deneyimli, bilgi ve donanımlı olan adayımız Hüdai Dökmeci’dir. Kendisine başarılar diliyorum ve bu yolda daima yanında olacağınıza inanıyorum. Efsane başkan geri dönüyor. Kozlu’nun anahtarını bir Kozlu’luya teslim edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “KOZLU’NUN, GELECEĞİ, İPOTEK, ALTINA, ALINDI”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı