“KULÜBÜN YILLIK GİDERLERİ 2 MİLYON LİRANIN ÜSTÜNDE” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Ocak 2021 - Perşembe 14:22 Bu haber 825 kez okundu
 
“KULÜBÜN YILLIK GİDERLERİ 2 MİLYON LİRANIN ÜSTÜNDE”
Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir önemli açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“KULÜBÜN YILLIK GİDERLERİ 2 MİLYON LİRANIN ÜSTÜNDE”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Hürfikir, Zonguldak Kömürspor’un bir ili temsil ettiğini belirterek, Demir ailesinin takıma sahip çıktığını vurguladı.

Hakan Hürfikir’in yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:  “İnsanlar kamuoyunda Demir’lerin takımı diye bahanelerde bulunup ‘Ben niye yardım edeyim’ diyorlar. Ben bugüne kadar Demirlerin spora verdiği desteği herkes biliyor. Başımız ne zaman sıkışsa yine onların desteğini alıyoruz. İnsanlar otoparkın gelirleri Demirlere gidiyor, AVM yapıyorlar deniliyor. Bu kulübün yıllık geliri zaten 2 milyon. Bir kulübün yıllık giderleri zaten 2 milyon liranın üstünde. Zonguldakspor’un maçı olduğunda sadece bu insanlar mı maça geliyor. Pandemi haricinde maçlara 10 bin 20 bin kişi gelip izlemiyor mu? Yaşanan coşkuya herkes ortak olmuyor mu? Bence bu düşünce insanların bir bahanesi. Bu takım bu şehri temsil ediyor. Demir Madencilik Dilaverspor’un isminin değiştirilerek Zonguldak Kömürspor yapılması da bence şehre bir hediyedir.”

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

misli.com

misli.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: “KULÜBÜN, YILLIK, GİDERLERİ, 2, MİLYON, LİRANIN, ÜSTÜNDE”,
Yorumlar
Haber Yazılımı