Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 16:16 Bu haber 1308 kez okundu
 
KURULMASI PLANLANAN SANAYİ SİTESİ İÇİN TALEP TOPLANMAYA BAŞLANDI
EĞİTİM Haberi
KURULMASI PLANLANAN SANAYİ SİTESİ İÇİN TALEP TOPLANMAYA BAŞLANDI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Elvanpazarcık beldesinde 40 dönümlük arsanın Sanayi Sitesi kurulmak üzere hazır hale getirildiğini ve talep toplanmaya başladığını ifade etti.

İlimizde sektörel çeşitliliğin sağlanmasına yönelik çalışmalar yanında kent içerisinde sıkışıp kalmış büyüme imkanı bulunmayan mevcut işletmelerin daha modern ve ihtiyaçlarını karşılayacak daha geniş mekanlarda üretim yapabilmeleri için Odamızca sürekli olarak yeni sanayi alanları oluşturma çalışmaları yapılmaktadır.

İlimiz Elvanpazarcık Belediyesi ile yapılan çalışmalar neticesinde Elvanpazarcık bölgesinde il merkezine 12 km uzaklıkta yaklaşık 40 dönümlük arazi sanayi alanı olarak tescil edilmiştir.

Halen kentleşme baskısı içerisinde kalmış büyüyemeyen mevcut işletmelerimiz ile üretime yönelik faaliyette bulunmak isteyen yeni girişimcilerimiz için oluşturulacak olan bu sanayi alanında yatırım yapmak isteyen girişimcilerimizin ön talep başvuruları Odamız tarafından alınacaktır.

Bu bağlamda Elvanpazarcık sanayi alanına yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz bizzat Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odamıza müracaat etmelerini bekliyoruz dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KURULMASI, PLANLANAN, SANAYİ, SİTESİ, İÇİN, TALEP, TOPLANMAYA, BAŞLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı