google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 15:43 Bu haber 8419 kez okundu
 
LEVEL HOSPİTAL OP. DR. MEHMET ŞENOL’U UZMAN KADROSUNA EKLEDİ
SAĞLIK Haberi
LEVEL HOSPİTAL OP. DR. MEHMET ŞENOL’U UZMAN KADROSUNA EKLEDİ

 

Level Hospital, Beyin ve Sinir Cerrahı (Nöroşirurji)  Op. Dr. Mehmet Şenol’u Uzman kadrosuna ekledi.

28/05/1978 Zonguldak doğumlu Op.Dr. Mehmet Şenol 1998-2005 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi(İngilizce) lisans bölümünden mezun olduktan sonra Yüksek Lisansa devam etmiştir. Doktora ve Uzmanlığını, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Göztepe E.A.H Nöroşirurji Bölümünün Uzmanlık Programından 2014 yılında mezun olmuştur.

Tıpta Uzmanlık Tezini Primer lomber Disk hernisi Hastalarında Matriks Metalloproteinaz -1,2,3,9 ekspresyonunun Hastaların yaş, Manyetik Rezonans Görüntüleme, Histopatolojik Derece ve Demografik Özellikleri ile Karşılaştırılması konusunda yapmıştır.

Görevler aldığı il ve bölümler; Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Genel Cerrahi Bölümü, Uzmanlık Programı 2006-2007, T.S.K Kırklareli Sınır Komutanlığı 3. Tabur

Tabib Asteğmen 2007-2009, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Bölümü, Uzmanlık Programı Asistan Dr. 2009-2014, S.b. Erzurum Bölge E.A.H Nöroşirurji Kliniğinde çalıştıktan sonra, Level Hospital’de görev yapmak üzere doğum yeri olan Zonguldak’a dönmüştür.

Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler, dergi yayınları, Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında (Proceedings) basılan bildiriler, Yazılan uluslararası kitaplar veya kitaplarda bölümler, Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan Bildiriler, Ulusal ve Uluslararası Kurs Katılımları bulunmaktadır.  Özellikle EANS (Emapean Nerompy Sccan) kurslarına katılmıştır. Ayrıca Türk Nöroşirürji Derneğine bilgilendirme broşürlerinin hazırlanmasında katkıları olmuştur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: LEVEL, HOSPİTAL, OP., DR., MEHMET, ŞENOL’U, UZMAN, KADROSUNA, EKLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı