İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
“Hayaldi Gerçek Oldu”
İHH:
Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 15:41 Bu haber 4869 kez okundu
 
“Manyak Anne” Çaycuma’daydı
KÜLTÜR Haberi
“Manyak Anne” Çaycuma’daydı

130 bin takipçisi ile bir sosyal medya fenomeni olan, “Manyak Anne” kitabının yazarı Şebnem İşgüzar Çaycuma Kent Konseyinin konuğu olarak Çaycuma’daydı

 

Manyak Anne adlı kitabının yazarı Şebnem Seçkiner, Çaycuma’da söyleşi ve imza gününe katıldı. Çaycuma Kent Konseyi tarafından SEKA Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen etkinliği, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, eşi Belgin Kantarcı, Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Berna Çimsalan Özyurt ve yönetim kurulu ile meclis kadın üyeleri ve kalabalık vatandaş topluluğu izledi. 130 bine yaklaşan takipçisi ile sosyal medya fenomeni olan 1 çocuk annesi, 40 yaşındaki Seçkiner, söyleşisine, etkinliği düzenleyenlere teşekkür ederek başladı. Çaycuma’yı ve insanlarını çok sevdiğini belirten Seçkiner, gazetecilik yaparken ‘Irmak’ ismini verdikleri kız çocuğunu dünyaya getirdiğinde tattığı annelik duygusunu ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

NEDEN MANYAK ANNE

Yazar Seçkiner, kitabına ise neden ‘Manyakanne’ ismini verdiğini ise şöyle açıkladı: “Manyak’ın sözlük anlamlarından biri de sıra dışı. Ayrıca, gazdı kolikti, kustu-kusmadı, emdi-emmedi, yedi-yemedi derken normalin biraz dışına çıktım. İşte bu nedenle kendime bu lakabı seçmekte bir sakınca görmedim” Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, katılımlarından dolayı yazar Seçkiner’e teşekkür etti.

 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: “Manyak, Anne”, Çaycuma’daydı,
Yorumlar
Haber Yazılımı