MARKETLERİN PAZAR REKABETİ KIZIŞIYOR google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
01 Aralık 2019 - Pazar 14:23 Bu haber 1939 kez okundu
 
MARKETLERİN PAZAR REKABETİ KIZIŞIYOR
Zonguldak’ta Çarşamba ve Cumartesi günleri kurulan halk pazarı esnafları marketlerin rekabet ederek fiyatları düşürmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar rekabetten mutlu olduklarını söylerken Pazar esnafı marketçilere ya her gün indirim yapsınlar ya da hiç yapmasınlar dediler.
- Haberi
MARKETLERİN PAZAR REKABETİ KIZIŞIYOR

Zonguldak’ta pazar esnafı ile marketçilerin fiyat rekabeti vatandaşa yaradı.  Halk pazarında sebze ve meyve fiyatlarında düşüş yaşanırken pazar yerinin boş olması dikkat çekti.

Kış ayının gelmesiyle meyve ve sebzelerde düşüş yaşandığını ancak pazarın kurulduğu günlerde marketlerin ürünlerde fiyatları düşürdüklerini söyleyen pazarcı esnafı İhsan Özdoğan, “ Halk pazarının olduğu günlerde marketlerin yapmış olduğu halk günü adı altında sanal ucuzluktan dolayı insanların pazarda ki ucuzluktan haberleri olmuyor. Özellikle halk pazarının olduğu günlerde indirim yapıyorlar diğer günlerde eski fiyatlarına geri dönüyorlar. Zonguldak halkının pazar yerindeki ürünlere ihtiyacı var, pazar yerinin de halka ihtiyacı var. En orijinal sebze ve meyve pazar yerinde bulunur”  dedi.

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MARKETLERİN, PAZAR, REKABETİ, KIZIŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı