MERKEZ İLÇE KONGREYE GİDİYOR google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 11:09 Bu haber 970 kez okundu
 
MERKEZ İLÇE KONGREYE GİDİYOR
SİYASET Haberi
MERKEZ İLÇE KONGREYE GİDİYOR

Eski Bakanlardan Ali Babacan önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarına devam ederken Zonguldak’ta İl Başkanlığına Fatih Keleş, Merkez İlçe Başkanlığına ise Orhan Bozkurt’un atamaları yapılmıştı.

Zonguldak ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarına hız veren DEVA Partisi’nde Merkez İlçe Başkanlığı kongre kararı aldı. DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanlığı tarafından 1-2 Ekim tarihlerinde kongre kararı alınacağı açıklandı.

Konuya ilişkin kısa bir değerlendirme yapan DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, “Genel Merkez tarafından yetkilendirilmemizin ardından hız kesmeden çalışmalara başladık. Merkez ilçemize Deva olacak ekipler için kolları sıvadık. Yapılanmamız aşağı yukarı tamamlandı. Bu sebeple kongre kararı aldık. İlçe Seçim Kuruluna başvurumuzu yaparak 1-2 Ekim tarihlerinde kongremizi gerçekleştirip yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Zonguldak’ın dertlerine DEVA olacak bir ekiple geliyoruz. Pandemi dönemi sebebiyle delegelerimizin katılımı ile yapacağımız 1. Olağan kongremizin şimdiden Ülkemize, milletimize, bölgemize, şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MERKEZ, İLÇE, KONGREYE, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı