MEŞELİ VALİ TUTULMAZ’I ZİYARET ETTİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
23 Ekim 2020 - Cuma 15:20 Bu haber 860 kez okundu
 
MEŞELİ VALİ TUTULMAZ’I ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
MEŞELİ VALİ TUTULMAZ’I ZİYARET ETTİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Zonguldak Başmüdürü Mehmet Meşeli beraberinde yöneticiler ile birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli ve beraberindekiler Vali Mustafa Tutulmaz’a çiçek ile filatelik ürünler kataloğu hediye etti.

PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli, PTT’nin çalışmaları ile ilgili Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’a bilgi alış verişinde bulundu.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ise,  PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, PTT’nin 180. Kuruluş yıldönümünü kutladı.

Vali Mustafa Tutulmaz ziyarette yaptığı konuşmada, PTT’nin ülkenin en önemli ve tarihi kurumlarından biri olduğunu vurgulayarak, “PTT’nin bugün 180 kuruluş yıldönümünü  kutluyoruz. PTT Ülkemizin en önemli tarihi kurumlarından biri. PTT’nin kendini günün şartlarına uydurarak geliştirerek yenileştirerek devam ettiriyor.  180 yıl önceki PTT ile bugünkü PTT arasında çok fark var ama PTT hala ayakta, hala güçlü bir şekilde toplumun ihtiyaçlarını karşılıyor. Ben ilk günden bugüne bu kurumu çalışan geliştiren herkese teşekkür ediyorum iyi ki varlar” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEŞELİ, VALİ, TUTULMAZ’I, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı