google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 15:38 Bu haber 2754 kez okundu
 
MHP’DEN AKGÜL’E ZİYARET
SİYASET Haberi
MHP’DEN AKGÜL’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Varol Demirköse, Zonguldak Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Akgül’ü ziyaret etti.

Beraberine MHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay ve MHP İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir ile birlikte Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Akgül’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

DEMİRKÖSE: EĞİTİMLE ALAKALI İSTİŞARELER YAPACAĞIZ

Ziyarette konuşan MHP il Başkanı Varol Demirköse şunları söyledi;  “Yeni görevinde başarılar dileriz, Allah yar ve yardımcısı olsun. Gelmişken de Zonguldak’taki eğitimle alakalı istişareler yapacağız, ne yapmalıyız, ne yapabiliriz onu tartışacağız. Biz kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

AKGÜL: BEN KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Zonguldak Milli Eğitim Müdür vekili Harun Akgül de MHP il Başkanı Varol Demirköse ve ekibinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ben de, MHP İl Başkanımız Sayın Varol Demirköse’ye, Merkez İlçe Başkanımız Süleyman Erbay’a çok teşekkür ederim. Başkanımızla inşallah Zonguldak’ımızın eğitim düzeyi noktasında, sorunları ve çözüm noktasında istişareler yapacağız. İnşallah olumlu, faydalı bir görüşme olur. Bu yüzden ben kendilerine çok teşekkür ederim.” diye ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından MHP İl Başkanı Varol Demirköse, MHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay ve Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Akgül sohbet ederek görüş alış verişinde bulundular. 

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’DEN, AKGÜL’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı