google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 15:55 Bu haber 2933 kez okundu
 
MHP KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI
- Haberi
MHP KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Kadın Kolları tarafından aşure dağıtım etkinliği düzenlendi. Kuran-ı Kerim eşliğinde dağıtılan aşure partililere ve vatandaşlara ikram edildi.

Muhammet KARAPINAR

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Kadın Kolları tarafından il başkanlığı binasında aşure dağıtım etkinliği düzenlendi. Aşure ikramına İl Başkanı Varol Demirköse, Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir ve ekibi ile partililer katıldı.

DEMİRKÖSE; GÜÇLENMENİN YOLUNU AÇMIŞLARDIR.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, “ Öncelikle Muharrem ayındayız. Kadın Kollarımızın yapılanma kapsamında bu görevi icra ettikleri için kutluyorum. Biz il başkanlığı olarak kadın kollarımıza başarılar diliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Zonguldak’ın her yerinde güçlenmenin yolunu açmışlardır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

KIRANSOY; KADIN KOLLARIMIZIN VERDİĞİ MESAJ ÖNEMLİDİR

MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, “ Muharrem ayı nedeniyle kadın kollarımızın böyle bir etkinlik düzenlemesi manidardır. Kendilerini tebrik ediyorum. Hem ilk faaliyetleri olması acısından hem de verdiği mesaj açısından çok önemlidir. Bilindiği gibi Hz. Hüseyin hak, doğru bildiği yolda canını vermekten kaçınmayan 70 arkadaşıyla ker belada yezidin zulmüne uğrayarak canını teslim eden Peygamberimizin torunudur ve şehitlerin efendisidir. Kadın kollarımızı bugünü boş geçirmedikleri için tebrik ediyorum” dedi.

Aşure etkinliği düzenleyen MHP Zonguldak Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir, “ Hem kadın kolları olarak ilk toplantımızı ve aşure dağıtalım istedik. Diğer etkinliklerimizde ardından gelecektir” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, KADIN, KOLLARI, AŞURE, DAĞITTI, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı