Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 17:54 Bu haber 4018 kez okundu
 
MHP Muslu’da görev değişimi
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kilimli ilçesine bağlı Muslu Belde Başkanlığı’nda başlatılan yeniden yapılanma kapsamında Belde Başkanlığı’na Özkan Hazerturk getirildi.
SİYASET Haberi
MHP Muslu’da görev değişimi

MHP Kilimli ilçe Başkanı Serdar Yaralı görev değişimi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli İlçe Başkanlığınca alınan yönetim kurulu kararı neticesinde, Muslu Belde teşkilatını yeniden yapılandırması ve yeni teşkilat kurması için Özkan Hazerturk görevlendirilmiştir” dedi.
Yaralı açıklamasının bir diğer bölümünde ise şu görüşlere yer verdi.  “Özelikle belirtmek isterim ki; teşkilatlar, teşkilat yapısını bozmadan, alınan kararları birlikte uygulayarak yükselirler, gelişirler ve büyürler. Siyasi yapılarda başarı için değişimler olur, olmalıdır, olacaktır. Bizler bu yola çıkarken her türlü oyuna, fitneye, fesata, hileye karşı dik duracağız diye çıktık ve çok şükür MHP Kilimli İlçe teşkilatı olarak da etikten de tüzükten de taviz vermedik, vermeyeceğiz. Kimse bizi mesnetsiz polemiklere sokmaya çalışmasın, kaldı ki bizler de teşkilat şemasını kimsenin bozmasına müsaade etmeyiz. Biz vatan aşkıyla yoğrulmuş Türk milliyetçileriyiz. Kitabımız Kur'an, davamız Turan, yolumuz ise Hak yoludur. Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli İlçesinde dimdik ayaktadır ve Allah nasip ettiği sürece de duruşundan, düşüncesinden, davasından taviz vermeyecektir” şeklinde ifade kullandı.  

Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Muslu’da, görev, değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı