google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 15:20 Bu haber 965 kez okundu
 
MİLLİ FORMAYLA MÜCADELE ETTİ
SPOR Haberi
MİLLİ FORMAYLA MÜCADELE ETTİ

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Milli Karmasına seçilen Zonguldak Veteranlar takımı futbolcusu Orhan Yazıcı, Milli karmada Zonguldak’ı temsilen mücadele etti. Yazıcı, Gümüşhane Veteranlar Futbol takımı ile Milli Karma arasında oynanan müsabakada forma giydi.

Milli karma ile Gümüşhane Veteranlar takımı arasında oynanan karşılaşmayı Milli karma 3-1 kazandı. Gümüşhane Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde konaklayan Milli Karma önümüzdeki dönemde İzmir’de tekrar kampa girerek hazırlık maçları oynayacak.

YAZICI: “BURADA OLMAK ÇOK GÜZEL, ÇOK ANLAMLI”

Zonguldak Veteran takımı futbolcusu Orhan Yazıcı şu ifadelere yer verdi:  “Öncelikle Şerafettin ve Alpay hocamıza ve başkanımıza bizleri Milli takıma davet ettikleri için teşekkür ediyorum. Adı üzerinde Milli forma, Milli dava. Milli duygularla burada olmak çok güzel, çok anlamlı. Bu güne kadar bir çok uluslararası organizasyonlarda bulundum. Ama buradaki duygu, buradaki heyecan ve gururun yanı sıra eski profesyonel arkadaşlarla bir arada olmak ayrıcalıktır. Tekrar camiamıza başarılar diliyorum, gelecek organizasyonlarda umarım tekrar birlikte oluruz.” Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLİ, FORMAYLA, MÜCADELE, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı