MİNİK YÜREKLER KİTAPLA ISINIYOR
Haber
15 Ocak 2021 - Cuma 17:04 Bu haber 1196 kez okundu
 
MİNİK YÜREKLER KİTAPLA ISINIYOR
GÜNDEM Haberi
MİNİK YÜREKLER KİTAPLA ISINIYOR

Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu'nun yürüttüğü ‘Pandemide minik yürekler kitaplarla ısınsın’ projesi kapsamında iki iş insanı, derneğe bağışladığı 10 bin kitap çocuklarla buluşmaya devam ediyor.

Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından onaylanan farklı kitap türkerinden 500 adeti Zongudak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne teslim edildi. Zongudak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veli Köktürk, kitapların özellikle dezavantajlı çocuklar için önemine dikkat çekti. İyi bir kitabın gerçek bir hazine olduğunu ifade eden Köktürk, “Başkanımıza ve hayırsever iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bize teslim edilen kitapları özellikle dezavantajlı çocuklarımız başta olmak üzere minik yüreklere ulaştıracağız. Onların bu kitapları okuyarak hayal dünyalarını genişleteceklerini düşünüyoruz.” dedi.

Kitapların özellikle ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşması için çaba sarf ettiklerini belirten Dernek Başkanı Savaş Çiloğlu ise şöyle konuştu; “En değerlilerimiz olan çocuklarımıza en değerli hazine olan kitap hediye ediyoruz. Bundan daha güzel mutluluk olamaz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” Zongudak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne teslim edilen 500 kitap çocuklarla buluşturulmak üzere teslim alındı.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİNİK, YÜREKLER, KİTAPLA, ISINIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı