google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 11:39 Bu haber 2029 kez okundu
 
MÜSİAD’DAN MÜDÜR YARDIMCISI PINAR’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
MÜSİAD’DAN MÜDÜR YARDIMCISI PINAR’A ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Zonguldak Şubesi Başkan ve yönetimi Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Mehmet Pınar’ı makamında ziyaret etti.

 

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Kuvvetli ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce Zonguldak’tan Kızılcahamam Orman işletme Müdürlüğü görevine atanan, geçen haftalarda da Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak Zonguldak’a terfi eden Mehmet Pınar’ı ziyaret etti. Daha önce Zonguldak’taki görevinde de başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Pınar’ın Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinde de başarılı olup bölgeye hizmet edeceğine inandıklarını söyleyen MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Kuvvetli, “Zonguldak’ımıza, bölgemize ve Orman Bölge Müdürlüğü camiasına hayırlı olsun” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar, MÜSİAD ailesine teşekkür ederken çalışmalarda başarılar diledi. MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Kuvvetli, Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar’a ziyaretin anısına tabak takdim etti.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD’DAN, MÜDÜR, YARDIMCISI, PINAR’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı