MYO’DA, MADENCİLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
08 Aralık 2019 - Pazar 12:58 Bu haber 1660 kez okundu
 
MYO’DA, MADENCİLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ
4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla Zonguldak MYO’da açılan sergi büyük ilgi düzenlendi.
GÜNDEM Haberi
MYO’DA, MADENCİLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ

Dünya Madenciler Günü kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Zonguldak Meslek Yüksekokulu (MYO)’da açılan ‘Madencilik Ürünleri ve Resimleri’ isimli bir sergi büyük ilgi gördü.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla Zonguldak MYO’da açılan sergi büyük ilgi düzenlendi.

 Sergiye, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer,  Maden Tetkik ve Arama (MTA)  Zonguldak Bölge Müdürü Abdülkadir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Yıldız,  Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Melih Geniş, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB)  Zonguldak Maden Mühendisleri Odası Şube Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Erdoğan Kaymakçı, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi Müdür Yardımcıları Recep Ayyıldız, Hüseyin Doğan ve İbrahim Akın, Genel Maden İş Sendikası (GMİS)Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş ile öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Zonguldak MYO emekli Dr. Öğretim Üyesi Bülent Haner tarafından koordine edilen sergide, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Haner, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptıktan sonra, madencilik ile ilgili bir şiir okudu. Programın devamında Bülent Haner katılımcılara resim ve madencilik ürünleri sergisini gezdirerek, resimler ve ürünler hakkında bilgiler verdi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MYO’DA,, MADENCİLER, GÜNÜ’NE, ÖZEL, SERGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı