0
Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 14:51 Bu haber 1387 kez okundu
 
OBM’den iftar yemeği
OBM’den iftar yemeği
GÜNDEM Haberi
OBM’den iftar yemeği

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bağlı Kurumları Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü İftar yemeğinde buluştu.
 ​11 ayın Sultanı Ramazan ayı ile bütünleşen ve birlik, beraberlik duygusunun yaşandığı iftar yemeği Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Bölge Müdürlüğü yemekhanesinde düzenlendi. 
 Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ramazan Ayı iftar yemeğine Zonguldak Valisi Sayın Ahmet Çınar  beraberinde Milli Eğitim Müfettişleri ile birlikte teşrif ederek onurlandırdı. 
 Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da, Orman Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen iftar yemeği ile Orman ve Su işleri Bakanlığımızın Zonguldak İlindeki kurumlarının bir araya getirilen iftara Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü personeli ile DSİ 232. Şube Müdürlüğü  ve Zonguldak DKMP Şube Müdürlüğü personelin de bir araya gelmesi sağlandı.
 Düzenlenen iftar yemeğine Zonguldak Valisi Ahmet Çınar Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, DSİ 232. Şube Müdürü, Zonguldak DKMP Şube Müdürü,  Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürü’nün yanı sıra tüm personel katıldı. İftar yemeği oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.
 Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel , yaptığı konuşmada; “ Orman ve Su işleri Bakanlığımızın Zonguldak İlindeki kurumlarının personel ve aileleri ile birlikte, bu güzel iftar programına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. Böyle güzel bir Ramazan akşamında, sizlerle birlikte aynı sofrada buluşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu mübarek ayın ve günlerin hürmetine herkese sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, birlik ve beraberliğimizin artmasını temenni ediyorum” dedi.
 Ramazan’ın birlikte yapılan iftarlar ile daha güzel yaşandığını ifade eden Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü personeli de düzenlenen yemeğe teşekkür ederek, iyi dilek ve temennilerini ilettiler. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: OBM’den, iftar, yemeği,
Yorumlar
Haber Yazılımı