ÖĞRENCİLERE MÜJDE! EBA MERKEZLERİ KURULUYOR! google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
11 Eylül 2020 - Cuma 15:30 Bu haber 1078 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERE MÜJDE! EBA MERKEZLERİ KURULUYOR!
Zonguldak’ta tüm Gençlik Merkezleri, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) erişim noktası oluyor. Evlerinde EBA’dan faydalanamayan öğrencilerin uzaktan eğitimlerine devam edebilmeleri için Gençlik Merkezleri hizmet verecek.
SPOR Haberi
ÖĞRENCİLERE MÜJDE! EBA MERKEZLERİ KURULUYOR!

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezleri EBA'ya evde giriş imkânı olmayan öğrenciler için harekete geçti. Öğrencilerin uzaktan eğitime devam edebilmeleri için Gençlik Merkezleri’ne EBA destek noktaları kuruldu. Zonguldak Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşen Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, öğrencilerin EBA’dan yararlanabilmeleri için servis imkânları da dâhil olmak üzere hizmet verebilecekleri talebini iletti. Yüksel’in talebi Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun tarafından da memnuniyetle karşılandı.

“TÜM İMKÂNLARIMIZI DA SEFERBER EDECEĞİZ”

Konu ile ilgili bilgi veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel,  “EBA’dan yararlanmakta sıkıntı yaşayan, evde bilgisayarı olmayan çocuklarımıza destek sağlayacağız. Ulaşım noktasında sıkıntı yaşayanlara da merkezde yardımcı olacağız. Sınıflarımızın ya da konferans salonumuzun imkânları ölçüsünde yardımcı olacağız. Tüm imkânlarımızı da seferber edeceğiz.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLERE, MÜJDE!, EBA, MERKEZLERİ, KURULUYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı