Haber
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 00:44 Bu haber 887 kez okundu
 
Öğrencilerin 19 Mayıs şenliği
GÜNDEM Haberi
Öğrencilerin 19 Mayıs şenliği

Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri yaptılar. 
Etkinlik kapsamında; Halk Oyunları Kulübü, Spor Kulübü, Müzik Kulübü, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü ve Kuyumculuk Bölümü alanı öğrencilerinin ‘Gençlik Haftası’ dolayısıyla hazırlamış oldukları program büyük ilgi gördü. Programa; Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, danslarıyla eşlik ettiler. Okulun ‘Kuyumculuk Bölümü’ öğrencileri ile bir defile sunan Özel Eğitim öğrencileri müzik ve dansla coştular.  

VOLEYBOL DOSTLUK MAÇI YAPILDI
Ayrıca Özel Eğitim Meslek Eğitim Merkezi öğrencilerinden oluşan Voleybol Takımı ile Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol Takımı dostluk maçı yaparak ‘Gençlik Haftası’ etkinliklerine renk kattılar. Programın final bölümünde Teknik 12/A Çocuk Gelişimi öğrencileri, ‘19 Mayıs Marşı’ eşliğinde kareografi gösterisi sundular. Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) Konservatuvar Bölümü Öğrencileri, öğretmen ve öğrencileri verdikleri konserle coşturdular.
Haber: Öznur GÜNEŞ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrencilerin, 19, Mayıs, şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı