ORMAN YOLU YAPILACAK
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 16:35 Bu haber 408 kez okundu
 
ORMAN YOLU YAPILACAK
- Haberi
ORMAN YOLU YAPILACAK

Sivas Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Karagöl, Kösedağ ve Taşbayır Orman İşletme Şefliklerinde B tipi Orman Yolu yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Sivas Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Karagöl, Kösedağ ve Taşbayır Orman İşletme Şefliklerinde B tipi Orman Yolu Yapımı işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 01 Ekim 2021 tarihinde saat 11:30’da Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü İşletme Müdür Yardımcısı Odası’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORMAN, YOLU, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı